İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwhose Herşeyiyle Satışta

bugrahan05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar lütfen ciddi alıcılar yorum yazsınlar.Ben size biraz siteden bahsetmek istiyorum.Öncelikle siteyi alan hiçbir şekilde zarara girmez.Ölüsü para eder.Çünkü domain adını rahatlıkla ciddi bir reklam şirketine satabilirsiniz. http://adwhose.com/ alan adı çok güzeldir.Arkadaşlar tek domain değil aynı zamanda hostta dahildir.

DOMAİN: http://adwhose.com (GODADDY)

HOST ÖZELLİKLERİ: (alyasoft.net.tr /Çok iyi bir destek ve hizmet'e sahip.2 yıldır tercih ettiğim firma/) Limitli WWH (Plesk) - Small - ASP.NET yalnız birde arkadaşlar PHP desteği de var.Yani siteye php ve asp yazılımı istediklerinizi kurabiliyorsunuz.1GB ALAN,10 GB TRAFİK Limitsiz E-POSTA,SUBDOMAİN,VERİTABANI

SİTE ÖZELLİKLERİ: Sitede link değişim ve banner değişim ağı kuruludur.Siteye özel 5 adet banner vardır.Grafikler felan hepsi adwhose.com a özel olarak yapılmış bannerler var.Kolay admin yönetim paneline sahiptir.Alan kişiye PSD ve tüm dosyalar verilecektir.Admin yönetim paneli şifreleri felan hepsi verilecektir.

SATIŞ SEBEBİM: Arkadaşlar Makine müh. kazandım.Allahın izniyle yarın birgün konyaya gideceğim.Kendi blogum var zaten.Bu kadar siteyi yönetemeyeceğimi düşünüyorum.E birde öğrenciyim.Az çok para olarakta yardım olmuş olur.Aslında siteyi geliştirmek isterdim ama işte şimdi bu kadar şeyi yönetemeyeceğimi düşünüyorum.Blog üstüne başka sitelerimde var.Felan filan.

FİYAT: Zaten hostu domaini gördünüz.Özellikler gayet güzel.Tek domaini satsanız ciddi bir reklam şirketi yüksek fiyata alır.Açık arttırma ile satıyorum.

FİYAT: 40 TL

EN DÜŞÜK ARTTIRMA: 10 TL

Aklımdaki fiyata gelmezse satış sağlanamayabilir.

Konu MULTİDİR.Farklı FORUMLARDAN farklı fiyatlar geldikçe bilgilendirme yapacağım.

Websitesi için istenen en düşük fiyat: 40 TL

Websitesinin açılış tarihi: 30.07.2013

Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizin,Toplist

Günlük hit sayısı, kaynak link: 100 tekil

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, Evet

sınırlama var ise neler: YOK

Hosting dahil midir: Evet

Banlı olduğu sponsor var mı: YOK

Banlı olduğu arama motoru var mı: YOK

Sitede yer alan

yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi: Evet

Yazılım Lisans sonlanma zamanı: 30.07.2014

Sitenin satışında herhangi hukuki

bir problem var mı, telif hakkı vb : YOK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5