İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords-adsense soru?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
beyler pek anlamadığım için kusura bakmayın ama aklıma şöyle bir cinlik geliyor, uygulanması mümkün mü diye soracağım:

bu sudan ucuz adwords kuponlarını hepiniz bilirsiniz , şimdi orda tık başı ücreti 5 ytl olarak belirliyoruz ve site hedefli olarak başka bir sitemize reklamı koyuyoruz , böylelikle her tık başı komisyonumuz tavana vuruyor mu? bi cevaplarsanız sevinirim , eğer cevap evetse neden böyle birşey yapmıyoruz?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap evet :D ama isimler farklı olursa daha iyi olur google çakmaz olayı...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow' Alıntı:
gayet makul, ama saksıyı çalıştırana daha verimli yollar da mevcut, hem de tehlikesiz...

usta bi ipucu versen ben gerisini kaparım :)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyi süpermiş o zaman ama ne yazık ki adsenseli sitem yok, adsenseli sitesi olan varsa ortak çalışabiliriz

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow' Alıntı:
gayet makul, ama saksıyı çalıştırana daha verimli yollar da mevcut, hem de tehlikesiz...
kendimi eleştirmek istiyorum :)
bu yol her zaman istediğimiz gibi olmayabilir, keza CPC belirlerken Max CPC giriyoruz ama illede Max CPC ücret düşecek diye garanti yok.
misal site hedefli reklam verdin, CPC 5ytl olarak belirledin, ama o reklama tıklandığında çok özel bi içeriğiniz yoksa taş çatlasa 0.5ytl ücret alırsınız.

kuponları kendi ticari işlerinizde veya çeşitli affiliate programlarında kullanmak daha akılcı geliyor bana...

B

Baria

Misafir
ben denedim siteye yonelik reklam vermeyi ama bir türlü başaramadım yayınlanmıyor.

mesela 2 kupon bir adwords hesabına eklense idi kendi sitenizdeki adwords tafisesi ile uye olup bedevadan + cepte idi.

R

RevenuE

Misafir
google sizi görse kendi mühendislerini kovar sizi alır işe.

bkz : google'dan daha zeki olmak
bkz : gülmekten yarılmak

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gulzel mantık. nedense bizim saksılar hep boyle işlere çalışıyor:D

B

Baria

Misafir
ama başara bilen yok :) ? ben denedim yapamadım siteye yonelik reklam?

B

Baria

Misafir
sanırım bu işte kapanacak :) adwords bakım çalışmasına aldılar birşeyler yapmasınlar?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"AdWords is temporarily down due to system maintenance until approximately 2:00pm PST [?] on April 22. Please note that your campaigns are running normally during this short downtime. We apologize for any inconvenience."
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5