İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords API Paneli konusunda destek

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar.

Google müşteri merkezine kayıtlı hesabım için Adwords paneli oluşturmak istiyorum.

https://github.com/googleads/googleads-php-lib adresinde örnek kodlar ve kurulum bilgileri yer alıyor. Yine aynı şekilde örnek kodlar da bulunuyor. API için gerekli Google API erişim kodunu oluşturup ve müşteri merkezim için istenen gerekli bilgileri de ben vereceğim.

Kurulum sonrası da ilerleyen zamanlarda da bu paneli geliştireceğiz. İlk etapta aşağıdaki şekilde başlamamız yeterli.

Reklam paneline giriş yapan her müşteri kendi hesabının şu bilgilerini görebilmeli:

- İlgili hesaptaki müşterinin toplam bütçesi, kalan bütçesi, reklamlarının toplam tıklanma sayısı, reklamlarının toplam gösterim sayısı.

- İlgili hesaptaki her anahtar kelimenin toplam tıklanma sayısı ve hemen yanında toplam maliyeti.

- Veriler aylık olarak gösterilecek. Örnek: "Mayıs 2015" verilerini çekecek. Müşteri HTML selectbox'tan "Mayıs 2015" i seçip yada bir önceki ayı seçip aylık verilere ulaşabilmeli.

Basit ve sade bir HTML/CSS tasarım yeterli. Müşteri ekranda bu bilgileri görsün yeterli.

Freelance olarak evinizden de çalışabilirsiniz.

Kurulum için istediğiniz ücretleri, varsa benzer referanslar ve sormak istediğiniz bir şey olursa aşağıdaki e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz.

[email protected]
-MERT

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5