İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Benden Özür Diledi : )

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Actığım Reklamları Kural İhlali Nedeni İle Askıya Alıyordu.. (Bir Cok Reklam Mevcut ) ve Mail Attım. Mail Cvp Bu Arkadaşlar... Bence Sitenizde google Yonetmenliğine Uygunsa. Bence Kesinlik Mail atınız..

Merhaba emre Bey
Google, AdWords politikalarımıza ilişkin ihlalleri çok ciddiye almaktadır. Sistemimiz, hesabınızın bir veya birden fazla politikamızı ihlal ettiğini tespit etmiş ve hesabınız askıya alınmıştı.
Ancak, yapılan kapsamlı inceleme sonucunda AdWords uzmanlarımız hesabınızın ihlalde bulunmadığını belirledi ve hesabınız eski durumuna getirildi. Anlayışınız için teşekkür eder, bu durumun neden olduğu aksaklıklar için özür dileriz.

Saygılarımla,Erman Yapıcı
Google AdWords Ekibi Google
Ireland Ltd.Gordon House, Barrow StreetDublin 4, IrelandDublin / İrlanda'da kayıtlıdır.

Sayın Erman Yapıcı Kendisine teşekkür Ediyorum..

trktun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
editörleri çok mu aradılar anlamadım.

benimde askıya aldılar bakıyorum kurallara bişi yok herşey normal sonra 2-3 kere mail attım birazda sert yazdım hatta hakaret ettim cevap geldi düzeltmişler. Düzeltince yine hakaret ettim. Google gibi firmaya bu çalışanlar yakışmıyor

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tavşan dağa küsmüş...
Benimki senden kara.

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editörleri Bilmem Ama adwords Onay Veren Kimse Özellikle Bana Kıl Sanırım Hangi reklamı Acsam Kural İhlahli Diyordu. Reklamlarım yayınlanmıyordu. Adwords Reklam iyide Beleşi Güzel Paralı Olanı Sevmiyorum Nedense : ) Bu Arada Cok reklalamım Yandı Allah Büyük Google Ağirette Emeğimin Karşılığını Alıcam. Nasıl pc agac ediyorsan Sonucunada Katlancaksın ..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ücretsiz adı altında dağıtılan adwords kuponlarda bir satış stratejisi, hiç kimsenin reklam vermemesi yerine 100 tl'lik reklamı 7-14 tl etkinleştirme ücreti ile dağıtmak daha mantıklı. geçtiğimiz aylarda kuponla bir reklamım yayınlanmamıştı, bende hesabı iptal ettim ve etkinleştirme ücretini de geri istemiştim, reklamda ihlal durumu kesinlikle söz konusu değildi, o günden sonra 4-5 tane kupon gönderdiler, hiçbirini kullanmadım.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ücretsiz adı altında dağıtılan adwords kuponlarda bir satış stratejisi, hiç kimsenin reklam vermemesi yerine 100 tl'lik reklamı 7-14 tl etkinleştirme ücreti ile dağıtmak daha mantıklı. geçtiğimiz aylarda kuponla bir reklamım yayınlanmamıştı, bende hesabı iptal ettim ve etkinleştirme ücretini de geri istemiştim, reklamda ihlal durumu kesinlikle söz konusu değildi, o günden sonra 4-5 tane kupon gönderdiler, hiçbirini kullanmadım.

Son zamanlarda kupon aktif edilse bile reklam yayınlanmasından 1 saat sonra bakiye yetrsizliği sebeiyle reklam yayınlanmıyor :) 100 daha yukle kalan parayı öyle kullandırayım diyolar kibarca:p

Ayrıca kupon eklerken aktifleştirce ücreti ödemiyorsunuz ..Hiç ödeme yapmadan kupon kullanılır boşuna para yatırmayın

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
5-6 aydır takip etmiyorum zaten yoğun kullanan birisi değilim, kupon eklerken kredi kartı kullanıyorsanız 7 tl, havale ile 14 tl talep ediliyor, uygulama değiştiyse ücretsiz oluyorsa birşey diyemem.

tahsn85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benzeri olay benim başımada geldi Site Politikasına uymuyor diye reklamlarımı yayınlamadılar daha sonra yayınladılar ne yaptıklarını bilmiyor. Ciddi rakipleri olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adsense olunca hemen uzaklaştırıyorlar konu kendileri olunca nasıl da özür diliyorlar, kınıyorum ermanı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5