İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Danışmanlığı

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar böyle bir uygulama forumda serbestmi bilmiyorum fakat ben sertifika almaya niyetlendim. Adwords konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Ama önce bir kaç kişiye hizmet vermek istiyorum. Dileyenler hesabı bana aktarır dileyenler hesabını MM'ye bağlar. Ücretini kendisi öder fakat reklam takibini ben yaparım. Konu altında isteyen olursa ilk 3 kişi için danışmanlığı ücretsiz yapmak istiyorum.

İletişim PM

İlgilenen arkadaşlar şimdiden sağolun.

wender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Adwords Sertifika almadan Danışmanlık hizmetin kısa sürer fakat sertifikayı aldıktan sonra müşterilerin danışmanlık hizmeti alacak kişiler sana daha çok güvenir o yüzden benim sana tavsiyem sertifikanı aldıktan sonra bu işe başlaman.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sertifika tabiki önemli ama google bunu şart koşsaydı MM için sertifika isterdi. Bende istemiyorsa ilk önce kendimi test edip daha sonra sertifika sınavlarına gireceğim. Tek sınav 200 TL bir kaç sınava gireceğimi göz önünde bulundurursak daha önce bir çalışma yapıp sonra sınavlara girmek daha mantıklı. Hem öğrenme açısından hemde referans açısından. Yinede yorumunuz için sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5