İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hakkında Yardımcı Olursanız Sevinirim

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar arkadaşlar. Adwords reklamlarıyla ilgili birkaç sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim.

Sırayla yazayım .

1 : Hediye kupon sadece gönderildiği mail ile açılan hesapta mı kullanılabilir ?

2 : Faturalandırmaya Google Maps'den rastgele bir adresi yazsam olur mu ? mesela yazdıgım adres Adana ben ise Mersindeyim.

3 : Telefon numarazı yazın ve devam edin yazan yere birşey yazmadan devam etsek sorun olur mu ?

4 : Çerezleri Ccleaner ile temizliyorum bu yeterli mi başka bir program mı kullanmam lazım ?

Bu sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.

Şimdiden herkerse Teşekkür Ederim.

Umut Yurtseven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

1 : Hediye adwords deneme kuponu, henüz 14 gününü doldurmamış her hesapta yalnızca 1 defa kullanılabilir. Mail kısıtlaması yok.

2 : Kuponla açılan hesaplar en ufak usülsüzlükde kapatılır. Bu tür tatsızlıklara mahal vermemek adına, ev adresinizi bile yazabilirsiniz. Size bir fatura göndermeyecekler veya vergi problemi yaşamayacaksınız.

3 : Geçerli bir telefon numarası yazmanız da hesabınızın güvenilirliği açısından yararlı olacakdır.

4 : Çerezleri silseniz de yeni bir adwords hesabı açıyorsanız, hiç kullanmadığınız bir Browser deneyin. Sürekli firefox kullanıyorsanız Chrome deneyin. Chrome kurulu ve kullanıyorsanız Internet Explorer deneyin.

Umarım yardımcı olur.

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim. bende her türlü browser kurulu . buna nasıl çözüm getireceğim ?

ayrıca gerçek telefon yazarsam sorun olmaz mı ? mesela 5 tane böyle hesap açtım diyelim ?

ayrıca adresi google maps de kayıtlı herhangi bir şehirdeki gerçek adresi kopyalayıp yazıyorum bunda bir sorun olur mu ?

Umut Yurtseven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şeyleri tekrardan sormuşsunuz. Gerçekçi olun ve gerçek bilgiler verin, illaki google mapsden bir adres vermenize gerek yok.

5 tane açacaksanız 5 tane cep telefonu numarası da bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Anneniz, babanız, kardeşiniz, mahalle arkadaşınız, okul arkadaşınız... basit işler bunlar.

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım teşekkür ederimde sallama numara versek sorun olur mu onu merak ediyorum ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi