İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords hesabım çalışmıyor diyenler buraya

F

fatihgoz

Misafir
Adwords um durdu diyenlere reklamım çıkmıyo diyenlere deşifre oldu diyenlerin anında googlda reklamını çıkartırım ve hesabını optimize ederim sadece 10 ytl ye.

Msn adresim: [email protected]

Not!!! Lütfen para vermeden bilgi almak isteyenler gelmesin...

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D 1000 ytl lık hesabımı sildim.Sen forum anlayışana ters düşen bir arkadaşsın

F

fatihgoz

Misafir
desperrado' Alıntı:
:D 1000 ytl lık hesabımı sildim.Sen forum anlayışana ters düşen bir arkadaşsın
Ne oldu niye ters düşüyorum anlıyamadım. Ben bu işi yapacağıma garanti veriyorum çıkartamazsam paranızı iade ediyorum. Benim de reklamlarım başta çıkmıyodu ama nasıl yapacağımı öğrendim şimdi hemen googlda çıkıyor. Hem 10 ytl yide çok görmeyin uğraş gerektiren bir iş.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dun bende yazdım forumda çalışmıyodu bugun sabahda da durdu hep aynısı yapın gidin günlük limitinizi tavsiye edilen ne kadar o kadar yapın (ayarlar bölümünde bir chekbox var onu cliklediniğinizde google tavsiye edicek günlük limiti) sonra reklamınız çıkmaya başlıcak sonra tekrar hesaba girip istediğiniz limite çekersiniz + başka bir kuponla hesap açmak istiyorsanızda internet cafelerden yapın hadi herkeze kolay gelsin

F

fatihgoz

Misafir
Ben yapmakta garanti veriyorum anında reklamınız çıkacak. Reklam çıkarsa parayı yatırırsınız.

U

umurcan

Misafir
fatihgoz' Alıntı:
Ben yapmakta garanti veriyorum anında reklamınız çıkacak. Reklam çıkarsa parayı yatırırsınız.
evet yaptı adam dediğini yaptı reklamımı çıkardı varsa başka reklamı çıkmayan tavsiye ederim :)

E

echo

Misafir
bilgini parayla paylaşmaki başkalarından bilgi alırken para vermek zorunda kalmayasın...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz' Alıntı:
Adwords um durdu diyenlere reklamım çıkmıyo diyenlere deşifre oldu diyenlerin anında googlda reklamını çıkartırım ve hesabını optimize ederim sadece 10 ytl ye.

Msn adresim: [email protected]

Not!!! Lütfen para vermeden bilgi almak isteyenler gelmesin...
bak sana bir tane hesap vericem desifre olmus o hesabi calistir bu kadar insan sahit 50 YTL vericem (ve kullanmiycam hesabi zaten)
Yalniza calistiramazsan burda bu basligin altina Sunu yazacaksin
ben karsimdaki insanlari enayi yerine koymaya calisan gercek bir enayiyim diye
OK diyorsan bilgileri vereyim

Turkiyedeki arkadaslarin bir cogu adsl kullaniyor modemi acip kapatinca zaten ipleri degisiyor cookies leride silmeyi biliyorlar kalkip 10 ytl vermesine gerek yok
Favorites cok guzel bir sekilde anlatmis nasil acilacagni zaten kendiniz bunlari yapabildikten sonra sorunsuz acarsiniz
+ forumda 50 tane hesabi 25 ytl acan bir kac kisi var(cok hesap aciyorum ugrasmak istemiyorum diyenler icin )

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
bak sana bir tane hesap vericem desifre olmus o hesabi calistir bu kadar insan sahit 50 YTL vericem (ve kullanmiycam hesabi zaten)

Turkiyedeki arkadaslarin bir cogu adsl kullaniyor modemi acip kapatinca zaten ipleri degisiyor cookies leride silmeyi biliyorlar kalkip 10 ytl vermesine gerek yok
Favorites cok guzel bir sekilde anlatmis nasil acilacagni zaten kendiniz bunlari yapabildikten sonra sorunsuz acarsiniz
+ forumda 50 tane hesabi 25 ytl acan bir kac kisi var(cok hesap aciyorum ugrasmak istemiyorum diyenler icin )
+1 ben verdim olmadı :)

F

fatihgoz

Misafir
culpable' Alıntı:

Ya siz ne demek istiyosunuz o kadar yardım seversiniz ki hepiniz bildiğiniz halde çıkıp şurda anlatanınız yok. Niye anlatsınlar ki adwordsa karşınıza rakip çıkmasın hepinizin amacı bu. Aranızda adwods dan milyar kazanan var nasıl adwords ayarı yapacağınıda biliyor. Niye çıkıp demiyor. Ben kupon sattım 200, 300 kupon alan oldu hemde bu forumda olanlar adam kullanmayı bilmese alır mı. Benim amacım enayi bulmak değil emeğimin karşılığı umurcan a sorun hesabı ben açtım ve reklamını çıkardım püf noktasını da öğretecem ben buna belki 2 saatimi harcıycam benim vaktim kıymetli bu vakti sitelerime harcasam kat kat kazanırım. 10 ytl değil. hem zorlamıyoz kimseyi yaptıran yaptırır.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz' Alıntı:
Ya siz ne demek istiyosunuz o kadar yardım seversiniz ki hepiniz bildiğiniz halde çıkıp şurda anlatanınız yok. Niye anlatsınlar ki adwordsa karşınıza rakip çıkmasın hepinizin amacı bu. Aranızda adwods dan milyar kazanan var nasıl adwords ayarı yapacağınıda biliyor. Niye çıkıp demiyor. Ben kupon sattım 200, 300 kupon alan oldu hemde bu forumda olanlar adam kullanmayı bilmese alır mı. Benim amacım enayi bulmak değil emeğimin karşılığı umurcan a sorun hesabı ben açtım ve reklamını çıkardım püf noktasını da öğretecem ben buna belki 2 saatimi harcıycam benim vaktim kıymetli bu vakti sitelerime harcasam kat kat kazanırım. 10 ytl değil. hem zorlamıyoz kimseyi yaptıran yaptırır.
favorites resimli olarak anlatti uzun uzun o basligin altina bakarsan bende bir o kadar uzun uzun yazdim ben kendi adima konusuyorum foruma girerken forumdaki insanlardan para kazanacgim mantigi ile girmiyorum
elimden gelirse aksine yardim etmek istiyorum
desifre olmus hesabi sen degil baska birisi gelsin gene acamaz sen 200 kupon sattin ben gunde 50 den fazla kupon kullaniyorum
1 hesabi acmak 1 dakikayi almaz 2-3 sat neyine ugrasiyorum diye sanki cok is yapiyormus gibi gostermeye calisiyorsun
Haklisin kimseyi zorladigin yok Bizde senin yazdigin mesajin altina yaziyoruz ki yazdigin cumlelerin dogru olmadigini diger insanlarin anlayip bosu bosuna 10YTL vermesini istemiyoruz

culpable' Alıntı:
Ben hala sozumun arkasindayim

F

fatihgoz

Misafir
culpable' Alıntı:
favorites resimli olarak anlatti uzun uzun o basligin altina bakarsan bende bir o kadar uzun uzun yazdim ben kendi adima konusuyorum foruma girerken forumdaki insanlardan para kazanacgim mantigi ile girmiyorum
elimden gelirse aksine yardim etmek istiyorum
desifre olmus hesabi sen degil baska birisi gelsin gene acamaz sen 200 kupon sattin ben gunde 50 den fazla kupon kullaniyorum
1 hesabi acmak 1 dakikayi almaz 2-3 sat neyine ugrasiyorum diye sanki cok is yapiyormus gibi gostermeye calisiyorsun
Haklisin kimseyi zorladigin yok Bizde senin yazdigin mesajin altina yaziyoruz ki yazdigin cumlelerin dogru olmadigini diger insanlarin anlayip bosu bosuna 10YTL vermesini istemiyoruz

Ben hala sozumun arkasindayim
1 dk sürmüyosa benim kuponları bi aktif etsene. var mı aranızda aktif ettirmek isteyen arkadaşa hepimiz aktif ettitdirelim. hem neyse parası veririz. 200 kupon 200 dk nı alıyomuş hayret ben on tanesi için 3 saat harcadım mail aç ip değiştir 1 dk sürüyomuş. benimkileri aç sana 10 ytl verecem saat başı

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz' Alıntı:
1 dk sürmüyosa benim kuponları bi aktif etsene. var mı aranızda aktif ettirmek isteyen arkadaşa hepimiz aktif ettitdirelim. hem neyse parası veririz. 200 kupon 200 dk nı alıyomuş hayret ben on tanesi için 3 saat harcadım mail aç ip değiştir 1 dk sürüyomuş. benimkileri aç sana 10 ytl verecem saat başı
Iyice sacmalamaya basladin
her hesab icin ayri mail acmana gerek yok burda olduguan gore domainin elbette vardir Cpanel e gir mail den mail forwarding e tikla ve surekli kullandigin e mail adresini yaz
daha sonra adsensede hesap acerken ornek
[email protected]
yaz mail otomatikman forward ettigin yere gelir
yeniden hesab acmak icin bu sefer [email protected] yaz buda forward ettigin yere gelir her hesa acmak istediginde kafadan yaz [email protected] diye hesaplarin hepsine mail acmadan tek bir mail adresinde aktif edersin
Cookies silmek Zor geliyorsa firefox kullan ve ozelliklerde cookieslerin silimini firexfox her kapandiginda otomatik olarak sil secenegini isaretle cookies silme ve mail acma 1 saniyeni almaz bu sekilde :)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben çerez falan silmiyorum. Herhangi bir sorun yok :p ...
demiştim

"otomatik olarak sil secenegini isaretle" (culpabe)

ben bunu işaretlemişim.. Yani çerezleri siliyor muşum yanlış bilgi oldu özür diliyorum.

F

fatihgoz

Misafir
bilgiler için teşekkürler. aslında hiç tartışmaya gerek yoktu.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kuponu 1,5YTL ye alıyoruz, sana 10 ytl verecez. öyle mi ? :D

S

sohbetorg

Misafir
Burada nedense hep Karsılikli atismalar oluyor parasi olan parayı verir ki zaten alan veren veren memnundur ama bunu yaparkende bazı seyleri unutmamak gerek bugun sana yapılan yardim oteki gun sana da da yapilir. ayrica ben bir suru kupon kullandım ne cooki siliyorum nede ip degiştiriyorum ama bir arkadastan aldigim 50 tane kuponalrimin hepsi de calisti Sadece bu son zamanlarda hesabımda + kanal para kalıyor ve hesabınız durduruldu oda pek bir sey etki etmez. calismayan kuponlar 2-3 ilen baslayan kuponlardir benim -3 ilen baslayanlardir nedense benimkisi calisiyor :) ayrica Adwors hakkında yardim isterseniz yapabildigimi yaparim Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5