İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Hesap Yönetimi

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Web siteniz için Adwords hesap yönetim hizmeti sunuyorum.
İsteğe bağlı olarak; varolan hesabınız kullanılabilir* veya yeni bir hesap oluşturulurak; ilgili işlemler yapılacaktır. %0 komisyon ile bu hizmeti sunmamın yanında hizmetten yararlanacak olan ilk 10 kişiye 100 TL'lik Adwords kuponu hediye ediyorum. Bundan ötürü ilk 10 kişi herhangi bir reklam bütçesi ayırmadan da sadece hesap kurulum & yönetim ücretini ödeyerek bu hizmetten yararlanabilecektir.

Hizmet verilen sektörler: Tüm Sektörler
Min. Bütçe: Yok
Ücret: 25 TL*

Konu ile ilgili sorularınızı bekliyorum.

İyi Çalışmalar,

Güncelleme:
Şu anda 5 kişi ile çalışılmaktadır. Cuma günü 4 hesap daha aktif olacak. Kupon ihtiyacı olan arkadaşlar; kupon satın alıp-etkinleştirme ile uğraşmak yerine daha hızlı ve kolay şekilde aktif reklam yayını yapabilirler. Gider Tablosunu API ile ayrı bir panelde takip etmek yerine 'Google Adwords' üzerinden birebir gider değerleri ile görebileceksiniz.

not: Yönetilen hesaplar forumdışı olduğu için ilk 10 kişi için ücretsiz kupon hala geçerlidir.

* = Varolan hesap yönetiminde hediye kupon kullanımı teklifi geçersizdir.
** = Bu hizmetten yararlanacak ilk 10 kişi için geçerlidir. Sonraki kişiler için ekleme yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5