İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords hileleri

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son günlerde google aramalarında gördüğüm bir olayı paylaşmak istiyorum

kendi sitemin konumunu kontrol ederken sağ tarafta çıkan kule reklamalra bazen tıklarım ne tip siteler var diye ama son günlerde o reklamalrdan bazıalrına tıklayamıyorum. Alttaki web adresini kopyalayarak siteye girebiliyorum

Acana bu kasıtlı olarak reklamveren tarafından yapılan bir şeymi yoksa googledan kaynaklanan bir hatamı yoksa başka bir şeymi anlamadım

KraLL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahsen ben tıkladım ve girdim

Kelime : kartvizit Dimi ?

MELS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords veya senden kaynaklanan bir hatadır. Kasıtlı olarak istesede yapamaz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefox kullanıyorsan genelde flash bannerlarda bu durum oluyodu. ama bu sanırım kullandığın bi plugin ile alakalı olabilir. ya da adwords hileleri denilen bi kavram da ortaya çıkabilir böylelikle.. ama ilk seçenek daha mantıklı.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firfox kullanıyorum
ayrıca no script pluginide var

ama daha önce ie dede benzer durumalrla karşılaştım

evet kelime kartvizit

açıklama kısmınada tıklayamıyorum

adwords hilleri mi? diye yazacktım başlığa ama "mi?" kısmını unutmuşum. bunu söylememdeki amaç reklmaverenin hedef site linki vermedens adece gösterimden kazanayım mantığı çıakrmı diye düşünmemden dolayı. adwords kullanmadım o yüzden bilemiyorum. belki reklamveren hedef url yi yazmamıştır gibi

edit : hangi kelime olursa olsun sağda çıkan kule reklamlardan sadece en üsttekine tıklayamıyorum sanırım benden kaynaklanan bir durum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5