İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords kelimeleri

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bişi de bu sadece searchs kısmında rakam gösteriyor diğerleri hep çizgi çıkıyor kurduktan sonra bi ayar yapmak gerekirmi ?

U

umurcan

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
güzel bişi de bu sadece searchs kısmında rakam gösteriyor diğerleri hep çizgi çıkıyor kurduktan sonra bi ayar yapmak gerekirmi ?
bi ayara gerek yok

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar aranır kaç para verir

dedin ya ben o yüzden sordum bu sadece ne kadar arandığını yazıyor :( ne kadar verdiğini nası öğrenirim ?

tek konulu bi site yapıcamda merak ediyorum bulduğum kelimeye ne kadar veriyor adwors

U

umurcan

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
ne kadar aranır kaç para verir

dedin ya ben o yüzden sordum bu sadece ne kadar arandığını yazıyor ne kadar verdiğini nası öğrenirim ?

tek konulu bi site yapıcamda merak ediyorum bulduğum kelimeye ne kadar veriyor adwors
sanırım sadece ne kadar arandığını veriyo

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence kazanmak yerine vereceğiniz hizmeti düşünürseniz daha iyi sonuç alırsınız ;)

U

umurcan

Misafir
hangi konuda yüksek ziyaretçi varsa o konu üzerine site kurmak daha mantıklı diğmi ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim kelimem bellide ne kadar veriyor diye merak ettim hoş google reklamıda koyulmucak siteye ama neyse hiç değilse ne kadar arandığını öğrenmiş oldum... saol program için...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
hangi konuda yüksek ziyaretçi varsa o konu üzerine site kurmak daha mantıklı diğmi ?

Değil tabi ki. Özgün bir sitenin kelimesi olmaz. Ama çok para kazandırabilir. Mesela itiraf.com yokken itiraf kelimesi de yoktu.

Sen yapçağın proje üzerine yoğunlaş kazanacağın paraya değil.

U

umurcan

Misafir
mp3 yerine sağlık konusuna yoğunlaşsam daha fazla mı ziyaretçim olur? diyosun

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
umurcan' Alıntı:
mp3 yerine sağlık konusuna yoğunlaşsam daha fazla mı ziyaretçim olur? diyosun

daha çok olmasada kalıcı olur.Bilindiği gibi mp3 siteleri kapatılıyor.Hemde yararlı bir iş çıkartırsın düşüncesindeyim..

U

umurcan

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
daha çok olmasada kalıcı olur.Bilindiği gibi mp3 siteleri kapatılıyor.Hemde yararlı bir iş çıkartırsın düşüncesindeyim..
çok güzel bi site yaptım sağlıkla ilgili o siteye günde 100 kişi geliyo sadece çok çok dandik bi mp3 sitesi yaptın oraya 500 kişi geliyo sağlık sitesi 20 kuruş kazandırıyosa mp3 sitesi 200 kuruş kazandırıyo fark bu malesef :(

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aslında mantığın yanlış bana göre... Mp3 siteleri yasal içerik demekdir.Forumdada çok tartışıldı bu.Ben sanatçıların koruyucaları değilim ama sonuçta TC vatandaşıyım ve yasal olmayan birşey olduğunu mahkemelerimiz söyledi.Gün geçtikçe mp3 meselesi dahada büyücek.Önceden sadece MUYAP ilgileniyordu, artık powerclub ve doğan holdingde satıcı olduklkarı için kaçak mp3 sitelerini barındırmıcaklar..

Mp3 sitelerine genelde ; absürt sponsor yada çok uçuk olmayan fiyatlara sponsor bulursun.
Diğer sponsorlar ; telif hakkı hikayesinden dolayı sana para ödemezler ( google gibi )

Ama sağlık sitesi , zamanla daha çok ziyaretçi çeker, ilgi alanına hitap eden insanlar için kalıcıdır ve süreklidir.Kapanma riski yoktur.. Sponsorları doğru yerlerde ararsan ( sağlık sektörü, ilaç firmaları ) eminimki çok daha iyi sponsorlar bulursun.. Google gibi diğer sponsorlarda cabası olarak sana geri dönerler..

Ben sadece geleceği düşünürek sana o mesajı atmışdım.Tabiki takdir senindir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5