İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords, Kredi Kartı?

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankası ve HSBC kredi kartlarımla sonradan ödemeli adwords hesapları açtım. Kredi kartlarımı kabul etti ancak bir hafta olmasına rağmen ne kampanyalar başladı ne de google kartlarımdan 7 ytl çekti. Daha önce işbankası ve hsbc kartlarıyla hesap açtığımda kampanyalarım hemen başlamıştı. Acaba sorun ne olabilir? Bir fikri olan var mı? (Bu arada hesaplarda kupon da kullandım)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
reklam içeriği uygun olmadığı zaman böyle yapıyor genelde
email atıp sor istersen

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de aynı sorun vardı. Mail attım, reklam da yazım yanlışı var diye cevap geldi:)

düzelttim ama yine başlamadı reklamalr. Bende umudu kesmişken yaklaşık bir ay sonra reklamlar gösterime girdi...

M

MuratSoy

Misafir
İş bankası ve HSBC kredi kartlarımla sonradan ödemeli adwords hesapları açtım. Kredi kartlarımı kabul etti ancak bir hafta olmasına rağmen ne kampanyalar başladı ne de google kartlarımdan 7 ytl çekti. Daha önce işbankası ve hsbc kartlarıyla hesap açtığımda kampanyalarım hemen başlamıştı. Acaba sorun ne olabilir? Bir fikri olan var mı? (Bu arada hesaplarda kupon da kullandım)

Yazını gördümde biraz alakasız olcak ama bir sorum olcak sonradan ödemeli adwords hesapları açtırdım diyosun bunu bende düşünüyorumda nasıl açlıyor neler yapmak lazım biraz açıklama yaparsan sevinirim..

W

www.turkforumz.com

Misafir
Merhaba, Kelimeler'in Taban teklif fiyatını Yükseltmeniz gerekiyor olabilir.

colakoglunakliyat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı artık googlede pek kullanılmıyor nadir kredi kartı kullanılıyor 4 krediş kartı googlede denedim çalışıpta 1 hafta sonra durdu bazılarından google ödeme almadı ! en güzel banka havale ve hazır hesap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5