İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADWORDS kredileri 1 YTL ye...

F

fatihhk

Misafir
ya sonra birisi görecek hesap bilgilerinde eft yi tutar 1 ytl masraf 1.2 ytl.
işmi ya:D
bak ploop ne güzel söylemiş...

serbest piyasa ekonomisinde herkes istediği şeyi istediği fiyata satabilir arkadaşlar.
fakat önemli olan rekabet ortamının korunması ve herkesin en üst düzeyde ve eşit bir şekilde fayda sağlamasıdır.
inanın internet şubesine girip yapacağınız işleme değmez 1 ytl.
benden tüm arkadaşlara tavsiye lütfen birisinin satışını engelleyip,bir miktar daha fazla gelir elde etmek uğruna kendinizi yormayın.yoksa yarın birgün elinizdekindende olursunuz.
bakın şimdi ben 1 ytlden satışa başlasam hiçbir arkadaş ploob dan alırmı hayır.
ama ben 1 ytl den satmaya başlayınca bu sefer başka birisi 90 kuruştan satmaya başlayacak ve bende elimdeki kazançtan olacağım.
ebay da ucuz diyorsunuz peki hiç takip ettinizmi ebay daki fiyatları hiçbir kimse birden bire bu kadar fiyat kırmışmı.

2 hafta önce bir arkadaş 40 ytl ye sattı kuponu bugun geldigimiz nokta 4 ytl.
sizce bu akıl karı bir işmi?

ve eğer fiyatları merak ediyorsanız yabancı forum sitelerinide takip etmenizi öneririm.

bunun sonu nereye varacak?
google türkiyeden aşırı kupon kullanıldıgını tespit edecek ve türkiyeden kupon kullanılmasına izin vermeyecek.yapamazmı?
bence yapar...

hepinize iyigeceler.

bu arada 1 ytl için uğraşamam.ama ya çok ihtiyacım var ingilizcemde yok ebaydan falan anlamıyorum derseniz PM atın yardımcı olurum...

F

fatihhk

Misafir
culpable' Alıntı:
ben bu baslik altina mesaj atmadimki
saka maka artik suyu cikti ilk buraya yazip 5YTlden satanlar kazanmistir ama artik herkez nerden geldigini biliyor artik toplu varsa bende alirim

pardon ploobla karıstı herhalde
culpable çık aradan...:D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar insanı heveslendirdin. satmazsan ayıp olur bence. en azından bedava vermelisin bana göre. tabi karar senin.

F

fatihhk

Misafir
ploop' Alıntı:
o kadar insanı heveslendirdin. satmazsan ayıp olur bence. en azından bedava vermelisin bana göre. tabi karar senin.
:D

PM'de dediğin duruma düşmeyeyim sonra... : D

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyene 20 kuponluk paketi 30ytl den satabilirim. İlgilenenler pm atsın...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baştan göze alacaktın bu durumu. ben bugünümün buna ayrılacağını düşünerek 5 ytl'den sattım. hala da aynı fiyattan satarım, çünkü benden alanlar kuponda bir yamuk olmayacağını ve adwords'te teknik destek sağlayacağımı biliyorlar. serbest piyasa ekonomisi bende işlemez :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bu kupon işinin suyu çıktı gibi, konu kilitlense süper olur. (sadece bu konu değil hepsi)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
gel vatandaş adwords kredisi alana 32 parca catal bıcak takımı bedava
bak soyle yapalim daha guzel kuponlara hesap ac 4 tane keyword ile her hesab icin 2ytl vereyim :) boylece suyu cikmamis olur :}

B

Baria

Misafir
kullana bilecekmisiniz? şu anda bu kuponları alıpta kullanan varmı? son 4-5 gün içerisinde?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
gel vatandaş adwords kredisi alana 32 parca catal bıcak takımı bedava:D

Pardon ama, insanlarla dalga geçmek için mi topic açtın?
Adwords alacaklısı değilim ama topic açarak satış yaptığınızı belirterek, sonrada 180 derece dönerek edebiyata döktünüz işi, bu tür davranışlarla bu işleri bilmeyen yada alamayan uğraşamayan arkadaşlar adına hoş bir davranış değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5