İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords kullananlar??

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
slm,

adwords te geçen gün "adwords accountunuzu google accountu ile değiştirmek zorunludur" diye bir mesaj çıktı . ocak 2006 ya kadar herkes değiştirmeli diyordu.

aynı zamanda, aynı account ile adsense üyesiyim.

değişimi yaptım. mesaj olarak adwords hesabımın ve adsense hesabımın güncellendiğini söyledi.

adwordse girebiliyorum fakat adsenseye girmiyor. kullanıcı adını ve şifreyi girince yükleniyor ibaresi çıkıyor. ve rapor sayfasına geçeceğine yine bir mesaj vermeden login sayfasına dönüyor. eski kullanıcı adımıda kullanamıyorum.

normalde şifreyi felam yanlış yazınca mesaj veriyor. bunda vermiyor.

bu işlemi yapıpda bu olayla karşılaşan oldumu???

D

discoface

Misafir
aynı şekilde bende adwords hesabıma giremiyorum. şifre yanlış diyor. halbuki dogru şifre. yeni şifre istedigimde de böyle bir hesap kurulu değil diyor. ben hesabımı birleştirirken giriş mail adresimide değiştirmiştim şimdi ona da giremiyorum :(

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim sorun pazartesi akşamı çözüldü . mesaj atmıştım sabahtan gece mesaj geldi.

"hallettik sorun için özür dileriz" felam diye...

tascam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halihazırda bir adsense hesabım varken, godaddy'nin bonus olarak verdiği 75$ adwords kredisini kullanayım dedim. adsense'teki mail adresimi kullanarak bir de adwords hesabı oluşturup reklam kampanyası başlattım. başlattıktan sonra adwords hesabıma giriş yapamaz oldum. tutuştum tabi, 75$ ı aştıktan sonraki kısım kredi kartımdan çekilecek. adwords desteği hesabımı 9 gün sonra düzeltebildiler ve ben az önce giriş yapıp kampanyayı durdurdum. neyseki 7-8$ kredi kartımdan tahsil edilecek... Adwords düzeldi ama bu sefer de adsense hesabıma giriş yapmaya çalışırken ya "Hesabınız Etkin Değil" mesajı çıkıyor, ya da tekrar giriş ekranına dönüyor. Bu hesabı banlenen kişiler giriş yapmaya çalıştıklarında "Hesabınız Etkin Değil" mesajı mı çıkıyor acaba? Herhangi bir hile yapmıyorum, iframe falan da yok, günlük 250.000 sayfa gösterimine yaklaşık 100-150 tıklama geliyor. Yani abartılı bi tıklama olayı da yok. Tırstım yaw :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"Hesabınız Etkin Değil"

3-4 gün önce arkadaşın hesap kapatıldı bu mesaj çıkıyordu.

aynı zamanda yeni üye olup onay gelmeden, login olmaya çalıştığımdada bu mesaj çıkıyordu diye hatırlıyorum.

banlanmış olsan email adresine mesaj gelirdi.

Not : adsense ile yazışmalarda sayfadaki Formu doldurmak yerine, [email protected] adresini kullanın. daha hızlı cevap geliyor.

D

discoface

Misafir
valla bende de günde 2 dolar gidiyo hergun ve daha düzeltemediler hata neyse. inşallah düzeltirlerde kredi kartını kapatmak zorunda kalmam. çünkü hesabıma giremiyom

tascam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
discoface' Alıntı:
valla bende de günde 2 dolar gidiyo hergun ve daha düzeltemediler hata neyse. inşallah düzeltirlerde kredi kartını kapatmak zorunda kalmam. çünkü hesabıma giremiyom

sen yine iyi 2$ bütçelemişsin günlük. ben nasıl olsa 2 gün sonra istatistiğe bakıp değiştiririm diye 10$ bütçelemiştim. Mail attıktan sonra 8 günde düzelttiler ama bu sefer de adsense'e giremiyorum. [email protected]'a mail atalı 2 gün oldu henüz yanıt yok. reklamlar yayınlanmaya devam ettiği için banlenmediğimi düşünüyorum. Ama yani milyardolarlık koskoca gugılsın iki sistemi entegre edemiyosun yakışıyo mu hiç, biz de burda debeleniyoruz adsenseten üç beş dolar kazancez diye... cık cık cık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5