İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Kupon Kullanımı

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar şuan elimde 150TL lık kupon var kuzenimden aldım bu kuponun yararları nelerdır neler yapabilirim bu kuponlar bu kupon nasil kullana bilirim bunlar hakkında bilgi verirseniz çok teşekkur ederim birde adwords'de benim yaşım 17 oldugu için banka hesabim yok kuzenimin adını verirsem kayıt olursen bir sıkıntı olurmu ?

warestr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponların belli kullanım zamanları vardır. Elindeki kupon 1 2 günlüktür. O belirtilen zaman içerisinde Adword reklamı yayınlayabilirsin. Her reklama ait tıklama masına maliyeti ayarladıgında 150 tl lik kupon sana (0.20 den) günlük en fazla harcama limitini de 15 20 tl arasında tutarsan bu demektir ki girdiğin keywordler ile senin reklamın 150 tl / 20 tl 1 hafta felan yayınlanır .

HAKANKALELİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede bir adwors kuponu vardı ancak zamanı geçmiş. bu kuponların 1-2 günlük süresinin olması kötü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5