İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Kuponlarını ve/veya Hesaplarını Alıyorum

wadaboom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ELinizdeki herhangi miktar kuponu herhangi bir zamanda alabilirim.
yeterki çalışsın,
Bu mesajı devamlı dikkate alabilrsiniz geçici süreli bir ihtiyaç değildr. devamlı kullanıyoruz. günde 1 hesap eksiltebiliriz. (en az)
elinde bu ürünlerden bulunan arkadaşlar bana ulaşabilirler.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yeni üye olduğun için pm alamıyorsun iletişim bilgilerini konuya yazarsan daha hızlı işlem yapabilirsin.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ELinizdeki herhangi miktar kuponu herhangi bir zamanda alabilirim.
yeterki çalışsın,
Bu mesajı devamlı dikkate alabilrsiniz geçici süreli bir ihtiyaç değildr. devamlı kullanıyoruz. günde 1 hesap eksiltebiliriz. (en az)
elinde bu ürünlerden bulunan arkadaşlar bana ulaşabilirler.

138 ytl lik aktif hesaplar var
msn e gelirsen detayları görüşelim

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vay be demir sen bu hallere düşecek adammıydın :) Neyse kardeş demirhanı r10.net te araştır. İyi çalışmalar

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saçma saçma boş beleş konuşma
sen neye göre konusuyosun seninle işim yok olmadı olmicak
o kişiyle geçen iş ilişkisi benimle onun arasında
gerçek bilgileri birebir bilmeden etmeden bir kişinin lafına göre kimse konuşamaz
haddini bil
baksın herkes r10 a herşeyi açıkladık

bir kaç müşterimi çalmak için ortalığı karıştırmaya çalışma insanları kandırmaya çalışma
sanki ben dolandırıcıymışım gibi laflar felan bunlar kişilik gerektirmeyen davranışlar
1 kişi ile sorun yaşadım 80 le 130 kişi arasında kişiden 1 kişi.
o kişi dışında neden çıkmadı hiç kimse ? çıkamaz çünkü benim dürüstlüğümü işimi herkes biliyor.
o kişinin yaptığı hata da google tarafından tesbit edildi.

sakın kimse adıma toz atmaya kakmasın kraldan cok kralcı olanlar da boş beleş yazmasın.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağzi olan konuşuyo büzemiyosunki demir boş ver sen işine bak..

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne olduğun anlaşılıyor :) Şu konuşmaya bakan anlar zaten. Demir şunu itiraf et sana - (eksi) itrader verenlerin eksi itraderlerini niye sildirdin r10 daki yalaka mod lara. Bir kişi değil rahatsız olan ve sana - itrader veren!!! Onun dışındada var kötü ticaret itraderi veren. Bunu sende biliyorsun, bende ve diğerleride niye kandırıyon milleti. Benim seninle işim yok zaten. Sadece o - itraderlerin silinmesini yakışıksız buldum ve her yerdede dile getiriyorum. Ticaret ahlakına sığarmı bu. Böyle şeyler olmaması için de bunu her yerde dile getireceğim. İkincisi senin birşey yazmana gerek yok, zaten senin yerine yazanlar var ama onları yazanlar bilmiyorlar işlerin içyüzünü. Onlarda suç bulamıyorum. Neyse demir vicdanına bazı şeyleri danış, gerisini boşver sen, o sana doğru olanı gösterecektir. Satışlarında yüksek kârlar, işlerinde üstün başarılar dilerim. İyi çalışmalar

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoğu calıstıgım kişi zaten forumlara bile uğramayan insanlar
ben istesem 40 tane beni öven mesaj da attırırdım ama seviyelerini indirmiyorum kimsenin.
o kişi yaptığı hatayı biliyo google da tespit etmiş. ama o bunu kabul etmek istemiyo ve ondan para kazanan kişiler de otomatikmen onun haklılığı savunan mesajlar atıyo.
bir kaç insancık da bu ortamdan yararlanıp potansiyel müşterilerden çalmaya çalışıyo ama başarısız. o olayların yoğun olduğu günlerde bile mesajları okuyup gelen müşteri oldu :) herkes sizler gibi düz ve meyilli bakmıyoki

eksi itraderı neden sildirdin cok tuhaf bir soru tabiki sildiririm yalan çünkü olmayan bişey. sen birinci derece olayın içinde olmayan birisin işin içini bilmiyosun bilmediğin şeye de karışma.
at gözlüğü ile bakma olaya yalaka deme hiçbir moderatöre doğru olanı yaptılar yalaka diyosan kötülüyosan da girme o yönetimin forumuna tükürdüğünü yalama cok basit.

türkler böyledir kazanmak için çalışmaz yukarıdakini çekmeye gayret eder.

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eksi itraderı neden sildirdin cok tuhaf bir soru tabiki sildiririm yalan çünkü olmayan bişey. sen birinci derece olayın içinde olmayan birisin işin içini bilmiyosun bilmediğin şeye de karışma.
at gözlüğü ile bakma olaya yalaka deme hiçbir moderatöre doğru olanı yaptılar yalaka diyosan kötülüyosan da girme o yönetimin forumuna tükürdüğünü yalama cok basit.

türkler böyledir kazanmak için çalışmaz yukarıdakini çekmeye gayret eder.

1. Demir sende çok iyi biliyorsun ki, zaman zaman google adwords hesapları vuruyor. Bu banka eft li hesap dahi olsa. Çoğunlukla makinalar yapıyor site veya kelime kontrolünü ama bazan gözlerden kaçmıyor. Dolayısıyla google adwordste zaten tuhaflıklar var. En baştaki tuhaflık Ön Ödemeli Kredi Kartı yani şu piyasada bilinen tabiriyle 50$ lık Kupon muhabbetidir. O hesaplarında yarısı çalışırsa yarısı çalışmıyor. Konumuza geri dönelim, işte bu noktada banka eft li hesaplarda da zaman zaman aksamalar olmuyor değil ama tabii ki sık sık değil, bazan ayda bir. O halde geri iadeler yapılmalı. Yok benim hesabım son kuruşuna kadar harcanır demek bu googlenin adwords politakasında hiçbir zaman tutarlı değildir. Çünkü yarın ne yapacaklarını sende kestiremiyorsun, kupon bulamadığın zaman DP lerde cirit attığını biliyoruz. Neden çünkü zaman zaman kupon dağıtmıyor. O yüzden peşin konuşmamak lazım. Her türlü garantiyi veririm denilirsede o halde sözün arkasında durmak lazım.

2. Kardeş - itrader verenlerin traderleri orada durur. Bunun kararını ancak itraderleri yoklayanlar verir. Ne yaparlar gider o kişilerin itraderlerini yoklarlar. Niye böyle yapmış diye bırakta sen değil kullanıcı karar versin. Zaten olayın başlangıç noktasıda bu oldu. Anlatmak istediğim de şu: Kimsenin ekmeğiyle oynamak veya müşteri kazanmak değil, benim anlatmak istediğim niye - traderler siliniyor. Biraz önce açıklamasını yaptım, madem 100 küsur tane senden alan kişi var bırakta kararı onlar versin.

3. R10 modlarına sildirdim iyide ettim ve onlarda iyi etti demeye getirmek doğru bir davranış değildir. O halde senin sözüne güven var, - itraderleri silinenler kaka meselesine geliyor ki bu çok tehlikelidir. O moda kendini ne sanıyor ki sanki yargı mercii gibi demir sen haklısın deyip silme hakkını kendinde görüyor. O zaman tek şık kalıyor aranızda hesap alış verişi oluyor ve birbirinize bağlısınız :) Eee bu da etik açıdan doğru mudur demir???

4. Benim hangi foruma girip giremeyeceğime sen değil, ben karar veririm. Hesap satarkende bazan ukalalık yapardın burda da aynısını yapmışsın. Ne demek oradaki bazı modları sevmiyorsan oraya girme. Oraya girmemizdeki amaç sadece ve sadece adwords değildir. Çok faydasına inandığım makaleler bulunuyor orada. Olayları bir noktaya indirgemek faydasız ve boştur. Anladın sen onu.

5. Senin ekmeğinle oynamadım ve oynamamda asıl gayemi zaten biraz önce açıkladım. Etik kurallara aykırı olan herşeyi yazarım şeffaflık adına. Bunda gücenecek alınacak birşey de yok. Kaldı ki ben adwords hesabı fazlaca satmıyorum artık. Sadece bir iki müşterim var dikkat et 80 tane demiyorum bir iki müşterim var ve günlük 3 hesap ya olur ya olmaz. O yüzden yok benim müşterilerimi çalmak için yok tepedekileri indirmek için böyle yapıyor serzenişlerine girme! Amacımı 3. kez açıklamama gerek yok sanırım. Yazıyı okuyan anladı zaten herşeyi.

6. Yine de sende bir satıcısın ve satışlarında üstün başarılar dilemeden edemeyeceğim. Her ne kadar sen beni kendine rakip görmeye başladığın zaman MSN den silsen bile. Ben gelen müşterilere soruyorum kiminle çalışıyorsun diye. Çoğuna da sormuşumdur. Birisi geldi demirden hesap aldım çalışmadı vs dedi. Sende hesap varmı dedi. Ona aynen şunu söyledim, okuyorsa buraya yazsın. O halde demirden alışverişe devam et dedim. Ee sorunum var kimden alıyorsanız ona yöneltmeniz gerekir ve doğrusuda budur dedim ona. Bu konuda daha da istersen beni suçmalama ha demir !!!

Uzun yazdım kusura bakmayın. Bu arada sanada iyi satışlar demir :)

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitmiyo konu :) sen yazacan ben yazacam aynı şeyler dönüp durcak.
ben yazmaktan bıktım artık okuyup insanlar karar versin :)
herkese hayırlı işler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi