İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords problemi

Sakin_cocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sn. arkadaşım demiş olduğunuz üzere msn ifadeleri kelimesinde cıkmak istiyor iseniz bunu hiç bir güç ve kuvvet engelleyemez tabi güçünüz yetiyor ise bunun miktarını ödedikten sonra cıkarsınız coğu reklamları ilk girişte seçtiğiniz anahtar kelimelerinin oranı yeterince yüksek olmasından dolayı gösterilmeyebilir ve kredi kartı işlemlerinde ise hiç bir problem olmayacağı gibi anında aktif hale gelecektir seçecek olduğunuz ülke şehir vs. vb. şeyleri doğru girdikten sonra hele kredi kartı anında onay verdikten sonra en geç 15 dk. sonra yayına girer ve son olarak internet hiçbir kuruluşun güçün vs. babasının malı değildir isteyen istediği kelimeyi kullanabilir öle olsaydı ozaman herkez bir anahtar kelime tabulardı yani ben sohbet kelimesi tabulardım ve kimseye kullandırmazdım diğeri forum kelimesini tabulardı hiç kimse kullanamazdı öle bir dava yok tekrar söylüyorum internet hiçbir kimsenin tabulu malı değildir. saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5