İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords'e vereceğim

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulvar gazetesi manşeti gibi dursada başlık devam edeyim ben.
başlığı şöyle bir cümle ile tamamlayacaktım.adwords'e vereceğim link ile benim pr'ım artar mı ? başka sitelerde gösterilme olayından dolayı ?
bana artmaz gibi gelior çünkü linkin aslı googlesyndication.co/bilmemne?yap=3n333burda+md5+kriptolar%babasayfa.com gibi oluyor sırf sondaki babasayfa.com benim pr'ımı hiç artıracak gibi durmuyor.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
google botları java scriptleri okumaz. adsense reklamlarıda java olduğu için hiçbir google bot o reklamı görmez. dolayısıyla pr olarak sana bi katkısı olamaz

P

php12.com

Misafir
pageranki fazla takma cebine giren paraya bak. Reklam vermek içinde adbrite adsense'e göre çok çok daha ucuz. sana gelecek hitte aşağı yukarı belli. ben reklam vermek için adbrite kullan derim. Adwords çok pahalı.

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben genelde hep adwords reklamları veriyorum fakat etkisi olmuyor. google direk siteadi.com olarak link vermiyor sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5