İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwordsten iyi anlarım diyen biri varmı ?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar adworks den iyi anlayan bir arkadaşa ihtiyacım var. bir konuda önemli yardım almam gerekiyor. lütfen bana p.m ile ulaşın
iyi çalışmalar

T

trgy

Misafir
Hazır konu açılmışken ben de bir soru sorayım.

örneğin xxx kelimesi diye arattık sağ kısımda değil de üstte çıkacak şekilde nasıl reklam verebiliriz?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ona siz karar veremiyorsunuz, reklamlarınız yayınlanırken birden çok konuyla reklamlar yayınlanıyor. Yani kalite puanınız var eğer kalite puanınız yüksekse ve içerik olarak alakalıysa verilen reklam ona göre çok daha düşük rakamlar ile diğer reklam verenlerden üstte çıkabilirsiniz. Yada çok ciddi şekilde reklam verenlerden farklı fiyat ödemeniz gerekiyor yani ortalama 0,1 verilen bir reklam için siz 0,5 verirseniz orada çıkarsınız. Dediğim gibi kalite puanı yüksekse ve alaka düzeyi yüksekse düşük rakamlarlada orada çıkabiliyorsunuz.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi