İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Affiliates nedir?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu senin scripttinse sen para vereceksin daha önce bu başlık açılmıştı sanırım.
Affiliates ortaklık anlamında randevum.com buna en güzel örnektir.

Ayrıca Adsense ceza kesermi?
--- Yok artık daha neler.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya randevum.com baska adamlar bu baska turk sayfalarda böyle bisey yok su verdigim adrese bir bakin ingilizcesi olan bir okusun anlatsin bizahmet...

M

messmedia

Misafir
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
ya randevum.com baska adamlar bu baska turk sayfalarda böyle bisey yok su verdigim adrese bir bakin ingilizcesi olan bir okusun anlatsin bizahmet...

adam sana cevap vermiş, daha neyin anlatılmasını bekliyorsun.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ordaki ingilizcesini anlasam sormazdim bende ve orda bir site icin yazilmis yani ben script alirsam o seyide beraberce aliyorum benim oluyor ve ben yönetiyorum.. Ee bunda karim ne ne cikcak nasil oluyor bilen söylesin bizahmet...

M

messmedia

Misafir
senin sitende randevum benzeri bir site olacak, webmasterlar senin sitene üye yaptıklarında sen onlara para ödeyeceksin, valla karın olur mu onu bilemem, eğer paralı yaparsan karın olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi