İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

afoMEDYA İnternet Hizmetleri Satılıktır. (İşletmeye Hazır Proje)

ensrsln

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapak.jpg

Web Tasarım sitesi açmayı mı düşünüyorsunuz? Boşuna uğraşmayın, açılmışını verelim :)

Kısaca AfoMedya; afoWEB, afoSEC, afoSOCIAL, afoSEO isimli alt birimleriyle Web Tasarım, Web Güvenliği, Sosyal Medya Yöneticiliği ve SEO Danışmanlığı gibi internet hizmetleri sunmak amacıyla hayata geçirilmeyi bekleyen bir projedir.

Proje sahiplerinin, projeyle ilgilenmeye vakit ayıramayacağı kararını vermesi üzerine proje satışa sunulmuştur.

Satış dahilinde;

• AfoMedya.net & AfoMedya.org domainleri,
  • 1 yıllık linux hosting,
  • Hali hazırda bulunan wordpress kurulu site tasarımı ve içerikleri (incelemek için: afomedya.net),
  • AfoMedya projesini tanıtım amaçlı paylaşımlar yapılmış olan facebook ve twitter hesapları,
  • Kullanıcı bilgileri, (Webmail, twitter, facebook, FTP, directadmin panel, mysql,vs...)
  • Müşterilerle online iletişim kurabileceğiniz kurumsal skype hesabı,
  • Sitenin showroom sayfasında bulunan profesyonel wordpress tema paketi dosyaları,
  • Sitede ve projede kullanılan bütün grafiklerin PSD dosyaları,
  • Proje tanıtımı için hazırlanmış basılmaya hazır broşür dosyası,

ve projeye ait bütün detaylar alıcıya devredilecektir.

Siteyi incelerseniz, tüm içeriğin ve tanıtım yazılarının titizlikle hazırlandığını ve müşterilerin ilgisini çekme kabiliyetinin yüksek olduğunu göreceksiniz.

SiteRobot Satış Adresi: https://siterobot.com/listing-details/3304

Saygılarımızla,
afoMEDYA ekibi.

www.afomedya.net

Satış siterobot üzerinden gerçekleştirilecektir.
Şuan açık arttırmada en yüksek teklif 200tl'dir.
https://siterobot.com/listing-details/3304-afomedya-internet-hizmetleri-projesi-(isletilmeye-hazir)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5