İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afrika'daki aç kardeşlerimiz için bir SMS

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
358126184.gif

Biraz önce yaptım siz de yapın,

3005 e AFRİKA yazıp gönder hiç tanımadığın bir çocuğun gözlerinin parıltısı senle kalsın...,

UNICEF bağış hattı 3005'e kısa mesaj atabiliyorsunuz. 10 lira

amblem.jpg

http://www.unicefturk.org/haber_inside.php?id=135

okuyan, paylaşan, yardım eden, edemeyen herkese teşekkürler,

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
UNICEFe nedense hiç güvenmiyorum...
Sanki onlara verilen her kuruş, bize kurşun olarak dönecek gibi...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben babama bile güvenmiyorum. Çünkü kişi, kendinden bilir işi. En son Almanya'daki Türklerden, Göl Feneri Yardım Derneği adına fakirler için yardım topladım.

O değil de Unicef bir garip abi. UN nasıl ki katliamlara göz yumuyorsa bu heriflerin de çocuk ölümleri falan öyle çok umurlarında değil gibi geliyor bana bazen.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bir tane cami hocası söylemişti unuttum numarayı 3 tane sms gönderirsen 15 TL ediyor.
1 aile yemek parası 3 tane gönderdim. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1 Ağustos’tan itibaren başlayacak olan uygulama ile bütün operatörlerden AFRIKA yazıp 5601’e gönderilecek olan SMS’ler 5 TL karşılığında olacak, 3 SMS gönderildiğinde bir fitre bir iftar parası verilmiş olacaktır. Ümit ediyoruz ki fitrelerimiz ve iftarlarımız uzaklarda hayata tutunmaya çalışan canlara ab-ı hayat olacaktır”.
Afrika'yı düşünmeyelim demiyorum ama Afrika'dan önce bir çevremize bakalım lütfen...
Çevremizde yardıma ihtiyacı olanlar varsa, önce onlara yardım edelim, onları mutlu edelim.
Yardıma ihtiyacı olan çevremizde o kadar çok insan var ki...
Haftaya iftarlar başlayacak; oruç tutamasak da kaç yerde iftara gideceğiz, kaç kişiyi iftarımıza davet edebileceğiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5