İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

afternic.com parkingden atmış

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar kendi siteme kendim tıkladım diye beni parkingden atmışlar. Ya 10 günde kendi tıkımla nasıl 260 dolar yaparım acaba? Hitlerin çoğuda yurt dışı kaynaklıydı. 20 dolar verip parking member olmuştum. Üstüne üstlük hitler sadece google ve diğer arama motorlarından geliyordu. İçerde birikmiş 260 dolar var. Şimdi bunlar o parayı gönderirlermi? Ayrıca parking üye olurken 20 dolar yatırmıştım, onu paypale bildirirsem geri alabilirmiyim?

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benide atmışlar normalde günde 20 dolar kazanırkn son 10 gündür kazanç kendi kendine 120 dolara çıkmıştı ama bunun benle hiç alakası yok nasıl olduğunu bende bilmiyorum.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kaç defa yazdım burda afternic paranızı gaspeder diye
1500 $ ımı yedi
kontrol panelde hala gözüküo

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizi atmadıysa eğer, yani hesabınıza girebiliyorsanız paranızı yollar.

A

Airborne

Misafir
sirada benim büyük ihtimalle
4 haneli rakamlari buldu Hayirlisi artik

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
sizi atmadıysa eğer, yani hesabınıza girebiliyorsanız paranızı yollar.
beni attı ödeme yapmadı ama panele girebiliyorum.
daha dogrusu mail atiyor bundan sonra domain parking hizmetimizi kullanamazsiniz ancak domain alış falan yapabilirsiniz diye..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o domain için parking hizmetini durdurmuştur yüksek ihtimal.
statement kısmında kazanç varsa onu kesin yollarlar.
4 haneli rakamlara fazla zorlamayın ;)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
beni attı ödeme yapmadı ama panele girebiliyorum.
daha dogrusu mail atiyor bundan sonra domain parking hizmetimizi kullanamazsiniz ancak domain alış falan yapabilirsiniz diye..

aynı dediğin gibi banada oldu 800 $ içerde kaldı, hesaba girebiliyorum parada görünüyor kazançlarda ama statements e geçmedi. mail atıyorlar parkinginizi durdurduk diye...

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee saglık olsun ne diyelim :) sedodan şaşmayın bence . hele bir kaç domain sattıysanız amcanız çok seviyo falla.. suan bir domainime tık basına 0,06 euro veriyor. zaten 30 gün sonra oda satılır..

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para görünüyor. Ben e-mail attım madem ben tıklamışım o zaman logları gönderinde bakayım diye, cevap atmışlar. lütfen sakin olun, biz domainsponsor.com ile iletişime geçtik. Size bilgi verecez dediler. Bakalım ne olacak.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En basta ödediginiz 20$ 'i almaniz imkansiz. Eskiden 1 domainde hile oldugunda uyari verirdi ve 2 gün sonra o domain panelden silinmezse banlardi. Simdi 1 domainde hile olunca tüm hesabi kapatiyor sanirim. Parayi büyük ihtimalle yollar. Ayin 4'ünü beklemek lazim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5