İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic Hakkında Bir Kaç Soru ?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Tavsiye üzerine girmiştim.
Hiç ilgilenmedim. Yaklaşık 2 ay kullandım 160$ paypal ödemesi aldım. Sonra reklamların çıkmadığını gördüm. Bir daha kullanmadım.
Sistemin nasıl ilediğini bile bilmiyorum.
Sadece böyle bir ödeme aldım ve bıraktım.

B

bedava.dk

Misafir
Günlük hilesiz 20-25 dolar kazaniyordum domainleri banladilar,illegal trafik diyorlar,günlük 3-5 e ses cikarmiyorlar.Onuda ayarlamak zor benim banlanan 7. domainim oldu,sedo ve afternic i iyi para kazanmak icin atin cöpe.Adamlar türk ip ler icin acikca cöp trafik diyorlar .

U

UnLimited

Misafir
şimdi işin faslina gelim herkes buradan cok iyi paralar aliyor ve ekmegini paylaşmak istemeyen ne kadar cok insan varmiş ya :) arkadaşlar emirleri kimden aliyorsunuz söyleyinde ona gore bakalim işimize turk hit gonderdim. popup actim. text reklam yaptim.. banlandim ama banlandigimda icerdeki parami bile odediler. referali bilmiyorum. bu ay alicam insallah gerisi fantezi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5