İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

afternic hakkında!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Afternic hakkında bilgisi olanlar varsa;

Afternic kullanmak istiyorum. türk ziyaretçileri sayıyormu. Türkiyeye karşlı bakış açısı nedir. Kullanan arkadaşlardan bilgi almak isterim. Burda çaıklamak istemeyenler pmde atabilirler. Teşekkürler.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecen ay türk hiti olanlari afternic toptan banladi. Ondan sonraki akibetini bilmiyorum.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen sene çok iyidi
1 tık 0,15$ felan
paypal anında ödeme

ah eski günler

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen sene çok iyidi
1 tık 0,15$ felan
paypal anında ödeme

ah eski günler

Hala iyi bu ay adamlar net 3 calisti Hangi parking Net3 odeme Yapiyor
Ayni key ayni hit tiklama basina goldkeyin 3-4 kati fazlasini veriyor ayni sekilde sedonunda 3 kat fazlasi

Merhaba Arkadaşlar Afternic hakkında bilgisi olanlar varsa;

Afternic kullanmak istiyorum. türk ziyaretçileri sayıyormu. Türkiyeye karşlı bakış açısı nedir. Kullanan arkadaşlardan bilgi almak isterim. Burda çaıklamak istemeyenler pmde atabilirler. Teşekkürler.
afternic kullanicaksan ayin 12 hatta 15 inden sonra kullanmaya basla (bugunlere baslama biraz sorunlu)

M

MasterTR

Misafir
tum turkleri atti ve paranin ustune yatti. yeni moda bu! google da bu $ekilde buyudu zaten

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar afternic de domain park etmek ve satmak için $10 veriyoruz ya. peki $10 verdiğimizde sadece 1 domain mi kayıt edebiliriz yoksa istediğimiz kadar domain kayıt edebilirmiyiz?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar Bu W-9 form u nasıl dolduracağız. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5