Age of Empires Tekrar Sahneye Çıkacak Mı?

Heuristic

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2016
Mesajlar
46
Reaction score
0
Konum
Ankara
Strateji oyunları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Age of Empires ile ilgili Bill Gates'ten ilginç bir açıklama geldi.

age-of-empires-tekrar-sahneye-cikacak-mi.jpg


Strateji oyunlarının ilk versiyonlarından birisi olan ve dünya genelinde en çok oynanan oyunlarından olan Age of Empires, hala oynanabilir durumda. Oyun sevenler bu konudaki en büyük talebi, Age of Empires'in güncellenmesi ve yeni bir versiyonun kullanıma sunulması olurken, Reddit etkinliği bu konuda heyecanlı anlara sahne oldu.

Reddit’te gerçekleştirilen soru cevap etkinliğine katılan Bill Gates, Age of Empires ile ilgili salondan yoğun talep gelmesine ilgisiz kalamadı.

Soru cevap etkinliğinde bir katılımcının Bill Gates'e Age of Empires'ın yeni sürümü çıkacak mı diye sorunca, Bill Gates ilginç bir yanıt verdi.

Age of Empires Geliyor Mu?

Bill Gates kendisine yöneltilen bu soru için farklı bir yanıt verirken, yeni oyunda kaç tane imparatorluk istenildiğini sordu. Bill Gates tarafından yapılan bu açıklama yeni bir Age of Empires geliyor şeklinde yorumlanırken, pek çok yabancı kaynakta da benzer haberler yer aldı.

Age of Empires uzun yıllardan beri güncellenmezken, yeni bir sürümün çıkması halinde yine eski günlere kavuşabilmesi mümkün. Zira strateji alanında Age of Empires'ı geçebilen bir oyun türü bugüne kadar olmadı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst