İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Age of empires

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Age of empires, Stronghold tarzı oyunlar vardı eskiden. şu an aynı bu şekilde oynanan yeni ve güzel bildiğiniz strateji oyunları var mı?

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine bir Microsoft ürünü oLan Rise of Nations harika bişey

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Generals
Red Alert
Stroghold crusader : ( Süper bi oyun )
Earth Empire : ( Süper )
Age of titans

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
project entropia diye bişey çıkmış geçen gün gazetede okumştum pek inceleyemedim ama hoş bişeye benziyor. red alert çok güzel gerçekten de. ben tropico 1 de çok seviyorum gerçi ve anno vardı bi de bunlar da hep strategy.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sağolun arkadaşlar. isimleri not ettim.. red alert2 eski, onu biliyorum dolayısıyla çıkardım listeden..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Age Of Mythology e de bakabilirsin o da bu tarz ve güzel. Pharaoh da var ben pek severim.

G

Geveze.at

Misafir
3 ü cikti ben daha gecen hafta indirdim cok güzel tavsiye ederim

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oyun demek Blizzard Entertainment demektir.Dünyadaki en iyi oyun geliştirici firmadır.Aldığı sınırsız ödüller bunun en güzel kanıtıdır.Blizzard demekte wow demektir.3 yıldır dünyanın en iyi oyunu ödülünü hala kimseye kaptırmadı.
www.worldofwarcraft.com

dünyada 5 milyon fanatik oynuyor online bu oyunu.Şu an iş yerindeyim.Akşam olsada eve gitsem wow oynasam, uyusam diye düşünüyorum şu an :)

Sizin dedikleriniz gelip geçici oyunlar.

P

Paraemon

Misafir
Yoktur ,

Bu worldofwarcraft orjinal cd key istiyordu dimi online oynamak için ?

H

HoBaa

Misafir
yoktur' Alıntı:
Oyun demek Blizzard Entertainment demektir.Dünyadaki en iyi oyun geliştirici firmadır.Aldığı sınırsız ödüller bunun en güzel kanıtıdır.Blizzard demekte wow demektir.3 yıldır dünyanın en iyi oyunu ödülünü hala kimseye kaptırmadı.
www.worldofwarcraft.com

dünyada 5 milyon fanatik oynuyor online bu oyunu.Şu an iş yerindeyim.Akşam olsada eve gitsem wow oynasam, uyusam diye düşünüyorum şu an :)

Sizin dedikleriniz gelip geçici oyunlar.

gelip geçiciden kastımız Age of Empiresâ II: The Conquerors 'ise orda duralım bence. Bu Oyun Şu an Microsoft Zone gamede en cok oynanan oyundur.Ayrıca Oyun yıllardır var.ve halada sıkıcılıgı yada gelıp gecıcılıgı yoktur.

saygılar.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HoBaa' Alıntı:
gelip geçiciden kastımız Age of Empiresâ II: The Conquerors 'ise orda duralım bence. Bu Oyun Şu an Microsoft Zone gamede en cok oynanan oyundur.Ayrıca Oyun yıllardır var.ve halada sıkıcılıgı yada gelıp gecıcılıgı yoktur.

saygılar.

Bende katılıyorum arkadaşa şuan için tek başına pek tadı olmasada multiplayer tanıdıklarla mükemmele dönüşüyor oyun vazgeçemediğim oyunlardan biridir.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aoe 3 ü multiplayer oynayamadım ama 2 de üstüme yoktu :) Tower of tower kuralı uygulanırdı.Yenisinde belirli sayısı var artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi