İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AglocoMaille 20,000,00 USD Kazanmanız Mümkün!!

• Konbuyu başlatan baycenan
  • Başlangıç tarihi

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben Kazandırır Yada Kazandırmaz Diye Birşey Demiyorum
Ama başlıkta 20bin dolar kazanmanız mümkün demişsin.Neyse süperteklifteki gibi 500bin kişiden sadece 30-40 tanesi kazanır diğerleride onlara çalışır..

B

baycenan

Misafir
Bak Konuyu Uzatma!Tamam İşte Bırak İnanan Üye Oluyor.İnanmayanda Yorumunu Yapıp Konudan Ayrılıyor.Bu Kadar Uzatmandaki Amacın Nedir?

bizimbanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar önce elinizin altındaki interneti kullansanız bu konu 3 sayfa olmazdı googleda firma isimini aglocomails scam diye yazın görün firma scam listelerinde 1 numara :) ayrıca firmanın agloco ile alakası olmadığınıda okumuştum biryerden bilginize

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bizimbanka evet agloco yaptığı açıklamada bu firma ile alakası olmadığını duyurmuş r10da yazmışlardı.zaten haftada 2 mail gönderseler 200 dolar olur 20,000 doları tamamlamadan aalmıyosun e o zaman bi 15 sene falan bunların mailelrini okuyacaksın 15 sene sonra firma hala yerindeyse belki paranı verir :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
scam oğlu scam ...

GPTR'lerin %90'ı Türklere ödeme yapmıyor zaten gpts reklamlarından dolayı.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan arkadaş kızmassa, şunu belirtmek isterim; Sadece refden üye yapmak için bu kadar tırmalamayın lütfen. Ne güzel konuyu açmışsın (ki önceden açıldı) hadi bu olur, ama lütfen gerekli gereksiz mesaj yazmayalım arkadaşlar ya. Şurda bende bir sey öğrenirmiyim diye konuyu okudum bir sürü zaman boşa gitti. Lütfen sadece mesaj yazmak için mesaj yazmayalım. Küçük bir rica....

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sakın yeni bir şeyler öğrenerek işinizde daha iyisini yapmakla uğraşmayın, bu tarz tokatçılara inanın, yok 20bin kazanıcam yok ev alıcam araba alıcam gibi hayallerle yattığınız yerden voli vurmak peşinde olun. Herhangi bir mekanda arkadaşlarınıza hava atın kendinizi araştırmacı, uyanık, gözüpek, trend takibi yapabilen ve herşeyden önemlisi çok zeki olarak tanıtın. Msn den tüm arkadaşlarınıza linke tıkla mail at gibi abuk sabuk ricalarda bulunun.
Tüm bunları hızla yapınki karşılığını alamadığınız vakit sanal ortamdan bir an önce soğuyup uzaklaşın.

NOT: Yazdıklarım konu sahibine ya da başlık altında yazanlara değildir. Genel olarak tarzı bu olanlara konuşuyorum...Ben ortaya koydum beğenen alır beğenmeyen almaz ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Venom eksik yazmışsın birazda ben ekliyim:
Bilmediğiniz bişeyi arkadaşınızda bilmiyosa o şey hakkında atıp tutun arkadaşınıza hava atın nede olsa o bilmiyo. v yi w, g yi q yazınca adam olduğunuzu sanın.Winampta şarkı çalabilme yeteneğiniz varsa e hala ne duruyosunuz önünüze gelene ben dj im deyin..Vs. Vs. Vs...

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz size 100 tane site verebilirim ama emin olun hiç birinden ödeme alamazsınız. zaten hiç inandırıcı rakamlar değil bunlar. uğraşmayın yazık zamanınıza

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Mail 100 dolar ha adamlar nerden kurtarıyor acaba ? ve alan varmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi