İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ağustos Ödemeleri

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ağustos ödemeleride yattı bankaya :) kimse ilgilenmiyor gene. Hitler arttıkça kazandığım ücretler düşüyor yakında bir şey kazanamıyacağız heralde.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Aynen öyle kazançlarım bu aralar çok düştü.Sadece bende olan bişey olarak düşündüm ben.Değilmiş demekki.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Normalde 10 tık falan olunca 2.5 $ veriyodu şimdi en kötü 10 tık oluyo 1$ ı göremez olduk :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
özcan abi ben açıyorum , klasik cevaplar geldiği için açmıyorum artık :eek: ( bk. burada )

alanlara hayırlı olsun,güle güle kullanın.hamd olsun iyi bi miktar aldık yine Allah C.C. herkesin kazancını artırsın :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Evet vakıfbank. Şimdiye kadar normalde gelmesi gerekiyodu ama gelmedi. Bazı kişilerede hala gelmemiş ve onlarda bekliyolar. Adsense hesabında ödeme yapıldı yazıyor.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Vakıf ödemelerinin bugün geleceğini biliyorum ama emin değilim. Vakıf kullanan arkadaşlar bugun gelebileceğini söylüyorlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim adsense hesabında eft başarısız yazıyor. Aynı hesaba daha önceden 50 kere ödeme almıştım. Ne yapmam lazım?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Google'a neden böyle olduğunu sormalısın. Eğer tatmin edici cevap alamazsan yeni banka ekle dicem.

Şuan en mantıklısı bu, hatta mailde tekrar göndermeleri talebinde de bulunmayı deneyebilirsin.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Google'a neden böyle olduğunu sormalısın. Eğer tatmin edici cevap alamazsan yeni banka ekle dicem.

Şuan en mantıklısı bu, hatta mailde tekrar göndermeleri talebinde de bulunmayı deneyebilirsin.

Mail göndericem zaten hazırlıyorum şuan. Adsense panelindede aynı hesabı seçemiyoruz artık :( Umarım düzeltirler..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
özcan abi ben açıyorum , klasik cevaplar geldiği için açmıyorum artık :eek: ( bk. burada )

alanlara hayırlı olsun,güle güle kullanın.hamd olsun iyi bi miktar aldık yine Allah C.C. herkesin kazancını artırsın :)

valla evin kirasını veriyodum Şimdi yarısı oluyor. Baya azaldı tabi kurunda düşmesi etkiledi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5