İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ah Netbilsis 1 Müşterini Daha Kaçırdın...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar; Netbilsis.com.tr'de 3 adet sitem bulunuyordu.Domain Reg ve Hosting'i onlardan almıştım.Sabah sadece maillerim için kullandığım ozkn.org siteme bir girdim ve ne gördüm ?

Hosting askıya alınmış. Sadece mail kutusu için kullandığım sitemi spam ve müşteriye kayıtlı olmadığı için kapatmışlar.

Süresinin bitmesine 5 aydan daha fazla olan hostingim kapandı ve tekrar açmam için yeniden hosting satın alıp ödeme yaptığıma dair bilgi vermem gerekiyormuş.

Neticeye gelecek olursak Netbilsis.com.tr ile çalıştım; hizmet anlayışları bu.. Eğer bunlarla çalışacaksanız bir daha düşünün..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Kullanırsın kullanmazsın öyle bir hakları var mı? Ciddi anlamda soruyorum. Bilmiyorum çünkü. Sonuçta parasını ödemedin mi?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Duymuştum bazı şirketlerin botları var, kullanılmayan siteleri siliyorlar.
En azından bir index felan atsaydın.
Geçmiş olsun kardeşim.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
wordpress kuruluydu zaten sitede; dekont istediler dedim 6-7 ay önce aldığım şeyin dekontunu nereden bulayım? :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hakkını aramalısın özkan, sonuçta hizmet sona ermemiş. hakkınızda şikayet konusu açtım iyinet forumlarına bakınız de.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
irili ufaklı tüm sitelerde konu açıyorum :) sanalplanette de yazıcam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5