İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ah XP ah

A

Anonymous

Misafir
Selam web sayfasını farklı kaydedince illede onun resimlerini animasyonlarını da kaydediyor bu xp. ve ben sonradan bu dosyaların olduğu klasörü silince klasörün içinde olmadığı halde indirdiğim sayfada siliniyor ve nereye taşırsam bu dosyayı klasörde oraya geliyor acayip birşey birdefa inat edip silemediğim bu klasörlerin içini sildim yaklaşık kırk taneydi ama bunlarla uğraşmadan hiç kaydetmeden nasıl yapılabilir...??

A

Anonymous

Misafir
Bu özellik Me'de de var. Aslında bu çok iyi bir özellik. Mesela sayfada kullanılan .css veya .js dosyaları da varsa onları da indiriyor. Ama klasörü silince dosya da silinmesin istiyorsan dosyanın ismini değiştir. Bu sayede klasörle birlikte dosya da silinmez...

A

Anonymous

Misafir
Evet bu şekilde oluyor ben internet seçeneklerinde böyle bir seçenek aramıştım ama bulamamıştım hersefer böyle silmek zor oluyor ama hiç yoktan iyidir sagol.
Aslında iyi bir özellik ve diger işletim sistemlerindede gördüm 98 dede var sanırım yanlız önlarda böyle yapışık ikizlik mevzusu yok.
Bilgisayarın fazla zekisi ukala sınıfına giriyor:)

A

Anonymous

Misafir
beyler neyden bahsedionuz bu hepsinde var....
indirmek zorunda eğer sen faklı kaydetten indirirsen....çünkü web sitelerinde gördüğümüz o resimler sayfada kayıtlı deil sadece sayfaya resim için bir yol belirtiyorsunuz ordaki resim açılıo bakın mesela ordaki bir resmi değiştirin ama adı aynı kalsın silmeyin de sadece değiştirin biraz göreceksiniz aynı değişiklik sayfayı açınca da olcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5