İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ahmet Çakar'a Fikret Orman küfretti iddiası

sukrusoydan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programında şok açıklama yapan Ahmet Çakar yaptığı açıklamada ; Fikret Orman'ın kendisine başkası aracılığıyla küfrettiğini iddia etti. Derin Futbol ekibinin Başkan Fikret Ormanı aradı fakat Fikret Orman uyuduğunu söylenerek canlı yayına bağlanmadı.

Daha sonra canlı yayına bağlanan Sezgin Gelmez küfür olayını açıkladı. Sezgin Germez olayı doğrulayarak 2 kelimelik küfür ettiğini iddia etti.

Ahmet Çakar'ın söylediği Matkap lakabından dolayı böyle bir şey söylediği iddia edildi.

Küfür olayı üzerine Ahmet Çakar ; "bu küfürü yakıştıramadım" dedi. "aç telefonu yüzüme küfret bende ona göre sana davranayım" dedi. "bana abi diyen birinin böyle yapması üzdü"

http://www.sansoyunlari.net/ahmet-cakar-fikret-orman-bana-ana-avrat-kufretti/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5