İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AHTAPOT 1.0 Seo ve Arama Aracı

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,
Ahtapot gibi bir yazılımı size tanıttığım için hem kendi açımdan hem de muhasebe programlarının ötesine geçememiş Türk programcılığı açısından büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye'de Seo konusunda yazılan (Ahtapot Beta'dan sonra) ilk yazılımla karşınızdayım.

ONUN ADI: AHTAPOT

logo.jpg

Ahtapot, mükemmel bir seo ve arama çözümüdür. Ahtapot ile istediğiniz arama sonuçlarına kolayca ulaşabilir, url listeleri yapabilir, pagerank değerlerini sıralatabilir, web formlarını kolayca doldurabilir, Wordpress (dofollow dahil) blogları, forumlar, ziyaretçi defterleri, dizinler bularak yorum bırakabilir, sitenizi ekleyebilirsiniz. Ahtapot gHacks ile gizli dosyalara ulaşabilirsiniz.

Resimlerle Ahtapot (Büyütmek için üzerine tıklayınız.)

VIDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

• Arka bağlantılar sayesinde pagerank değerinizi kolayca yükseltin.
  • Ahtapot ile Google™ arama sonuçlarında 1. sayfayı hedefleyin.
  • Özgürce arama yapın. URL listeleri oluşturun, özel dosyalara, urllere zahmetsizce ulaşın.

Şimdi web sitesine bağlanın veya lisanslanın: http://ahtapot.bnd.com.tr

Saygılarımla.
Yazılımcı
İletişim Emaili: bilgi { at } bnd.com.tr

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu programı sırf şu şekilde geliştirseydiniz satın alırdım, form submitter tarzında form değerlerini benim vereceğim, gerekli gördüğüm adresleri kayıt edebileceğim bir program olsaydı alırdım.
Dofollow tarzı blog araması vs. doğru sonuçlar vermiyor

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tabi ki doğru sonuçlar veriyor. Bahsettiğiniz konuda bir yazılımım var ancak aşırı spame neden olacağından şimdilik piyasada değil.

Hatırlatma: Ayrıca bahsettiğiniz şeyi yine benim yazılımım olan Yamultucu ile kolayca yapabilirsiniz.
Örneğin veri kısmına şunları girin: name=ali&site=http://www.seobilgi.com&address=abc def
Urller kısmına ise gönderi yapacağınız veya Ahtapot ile bulduğunuz urlleri yapıştırın. İster proxy ile ister kendi ipnizle gönderim yapın.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Örnek olarak aldığım sonuçlardan birisi şu
http://www.jackhumphrey.com/fridaytrafficreport/increase-repeat-high-quality-comments-and-visitors/ bu dofollow değilki? Diğer arama sonuçları vs çok önemli değil benim için, yani ziyaretçi defteri vs, yada dofollow blog aramasıda önemsiz benim için elbette faydalı bir program olabilir aynı içerikte eklenebilecek siteler bulmak gibi bir mantıkla. Ama aldığım sonuç doğru çıkmıyor bende :p
Neyse diğer konuya geleyim asıl benim ihtiyacım olan, örnek olarak ben şu an submit suite kullanıyorum bundaki tek eksik şu, form değerleri kısıtlı yani kısıtlı olmasa ve ben kendi kafama göre listeye ekleme yapabilsem hiç bir sorun yok.
Ben atıyorum bir scriptteki name olan form kısmını kullanırken diğer scriptteki isim formunuda kullanabilmeliyim ve bunları karışık olarak açıp form verilerini karışık olarak girebilmeliyim.
Spam konusunda da gerçekçi olmak gerekirse ziyaretçi defterleri, dofollow blog aramaları, forumlar bulup içerik göndermek daha çok spam mantığı taşıyor diye düşünüyorum.
Örneğin şu an ben yaklaşık 50 forum sitesine yazılarımı gönderiyorum, içerisinde linklerimin olduğu ancak bunların tümünden izin aldım eğer almadan gönderseydim oradaki insanları boşa uğraştıracaktım... Yada diğerleri için...
Ama dediğim gibi program güzel hayırlı satışlar, keşke benim istediğim özellikte bir tool olsaydı o zaman kesin alırdım, yani nasıl denir daha esnek bir program aradığım.

akurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Ahtapot güzel bir program.Ben başarı hikayemi burada yazmıştım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5