İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aile hekimi?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Selamlar. Geçen sene Antalyaya taşınmıştım, aile hekimim orada kalmış. Eskişehire yeniden taşındım ve ikametgahimda Eskişehirde şu anda Aile Hekimimi Eskişehire aldırmak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Bi de bu işlem ne kadar sürüyor?

E

Erturk

Misafir
Yeni düzenlemeler neticesinde Aile hekiminizi kendiniz seçebiliyorsunuz. Bulunduğunuz bölgede bu işi iyi bilen birisine gidip "Aile hekimliğimi sizin yapmanızı rica ediyorum" dediğinizde size bir form doldurtcak. Kimlik bilgilerinizi doldurup dilekçe verdiğinizde kısa bir süre sonra yeni aile hekiminiz o oluyor. Öyle uzun uzadıya süren birşey değil. Aile hekimliği sistemi devreye girdiğinde bende aynı sıkıntıyı çekmiştim ama hemen hallettik ;)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ikametgahının öncelikle kaldığın şehire aldırtman gerekiyor sonra erturk arkadaşımızın dediği gibi herhangibir aile hekimine form dodurtup anında halledebiliyorsun.

E

Erturk

Misafir
Herhangi biri değil bulunduğun mahalleye bakana.

Ha evet bunu soylemeyi unuttum. Aile hekimleri bölge bölge calısıyor. Sana en yakın yerdeki Toplum Saglık Merkezi'ne gidersen oradaki hekimlerden hangisinin bulundugun bölgeye baktıgını ögrenebilirsin.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Evet o olayı biliyorum da, dediğim gibi ikametim burda ama aile hekimim Antalyada :D. Anladım o zaman salı günü Osmangazi Sağlık Ocağına gidip Aile Hekimimin olmasını istediğim kişiye(ikametim o mahallede) form doldurtuyorum, doldurttuktan hemen sonra rapor gibi bi şansım var mı peki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5