İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ailenin en küçük ferdi için fikir alış verişi

basoglanh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar.
Arkadaşlar bir hafta önce kuzenim dünyaya geldi. Ona şimdiden bi site açmak lağzım diye düşündüm. (büyüyünce arkadaşlarına hava atar :) ) Sizler ne tavsiye edersiniz, hiç ufaklıklar için birşey yapmadığım için bu konuda aklıma hiçbirşey gelmiyor. Bildiğiniz script, template, varmı. Örnek alabileceğim bu tip siteler varmı. Varsa benimle paylaşırmısınız.
Teşekkür ediyorum.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
2 sene önce kızımın doğacağının haberini doktordan ilk aldığımda ben de senin gibi düşündüm. Sonra bir site açtım. Ancak amacım arkadaşlarına hava atması değildi. Ona maddi gelir sağlamasıydı. 2 senedir siteyi işletiyorum. Şu an kızımın sitesi kızımın tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi üstüne bize harçlık bile bırakıyor :D

Her bebek kısmetiyle doğarmış derler. Sen en iyi bildiğin konuda bir site aç hayırlısı odur inşallah derim ben.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Öncelikle ALLAH bağışlasın,açtığın sitenin süresini uzatmayı ihmal etme de büyüdüğünde site ( yaşından dolayı ) iyi gelir getirsin :)

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu için teşekkür ederim:D benimde yeğenim doğdu. Konuyu görünce adına domain aldım. Blog kurup resimlerini vs sergileyeceğim.

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sene önce kızımın doğacağının haberini doktordan ilk aldığımda ben de senin gibi düşündüm. Sonra bir site açtım. Ancak amacım arkadaşlarına hava atması değildi. Ona maddi gelir sağlamasıydı. 2 senedir siteyi işletiyorum. Şu an kızımın sitesi kızımın tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi üstüne bize harçlık bile bırakıyor :D

Her bebek kısmetiyle doğarmış derler. Sen en iyi bildiğin konuda bir site aç hayırlısı odur inşallah derim ben.

her bebek kısmeti ile doğar
bu o kadar doğru ki :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hava atsın diye alırsanız bakalım ilerde o web sitesi geleceğe ayak uydurabilecekmi :D ama konuyu görünce bende ilk maddi destek olarak düşündüm ve destek vermek için girdim , bence direk bu yönde bir proje yapın yavaş gelişen ama para kazandıracak birşey

basoglanh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.
Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. Benim asıl amacım aslında küçük kuzenime şimdiden bir yatırım, birde hediye maiyetinde olması. Bunun için yapmayı düşünüyorum. Şimdilik elimde fazla bilgi yok (resim). Onun için basit birşey düşünüyorum, ufaklık büyüdükçe geliştirilir. Şu anda resimlerini, birkaçta geyik sözleri sergileyebilmem için tavsiye edeceğiniz hali hazırda script veya daha farklı görselliği ön planda olacak kurabileceğim tasarımlar varmıdır.

basoglanh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen daha bu konuda uygun bir fikir sahibi olmadım, nasıl bir tasarım gider, örnek gösterebileceğiniz bir tasarım varmı, veya al kullan diyebileceğiniz birşey ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi