İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AirLive WLA-9000AP

haberci01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çift antenli AirLive WLA-9000AP hem yüksek performanslı iletişim hem de pratik kullanımı hedefliyor.

airlive_newproduct_4.gif

Çift antenli AirLive WLA-9000AP hem yüksek performanslı iletişim hem de pratik kullanımı hedefliyor.
AirLive WLA-9000AP: Çİft antenle avantajlı.Ağ ve iletişim ekipmanları dünyasının ileri gelen firmalarından AirLive tarafından piyasaya sürülen AirLive WLA-9000AP 2 vericisi ile güçlü sinyal iletimini garantilemeyi hedefliyor. Aygıtın Super A/G iletişim modu ile kablosuz ağ hızı 108Mbps'e çıkabiliyor. AirLive WLA-9000AP içerisinde 2 adet Atheros verici kullanılıyor. Biri 5GHz diğer ise 2,4GHz bandından çalışarak kablosuz veri iletim performansını maksimuma çıkartmayı hedefliyorlar.

AirLive WLA-9000AP modelinin bir başka avantajı ise 802.3af Power Over Ethernet Portuna sahip olması. Böylece, uygun router konfigürasyonu kullanıldığında aygıta elektrik ethernet kablosu üzerinden iletilebiliyor.

Bilgi için
Sentim / 0 216 554 8 554

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5