İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ajdar'a kalkan eller kırılsın

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son Dakika Haberi : Ajdar yarın yanına idari müdür buhran altıntop ve gaffuru alıp alihan ın yerini basacakmış..

Not : Ajdar'ın karizma dağıldı. Yerine yapıştırılır mı bilinmez.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam kokan hareketler bunlar arkadaşlar..aldanmayalım..hepsi ajdarın oyunu..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aciklamalarinla bizi aydinlattigin icin tesekkur ederiz @grafix :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu adam mı bizi yiyor biz mi onu yiyoruz hala anlayamadım. kafasına şaplattığında gelen "şap" seside içimi burktu valla ya :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ajdar akıllı adam Türkiyede spastik bir tavır ile nasıl meşhur hatta hiper star olununacagını gösterdi. Adam resmen herkez ile dalga geciyor. parasını alıyor reklamını yapıyor keyfine bakıyor. bencede hiç umurunda degil adamın hakkındaki şu bu vs yorumlar. Adam velhasıl yiyor Milleti.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
artık korumasız sokağa çıkmıcam diyor... :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne parası allah aşkına ya. adam aç
gri takımının rengi soldu 2 senedir..
Yurdum insanın stres topu o sadece..Fazla da üzmemek lazım

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne güldük o haberi görünce annemle.Kafadan çıkan sesten de hiperstar kafası olduğu belli :D

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okkalı bir tokadı haketmişti.Sonunda birinin sabrını taşıracak kadar sanatçılık olgusuyla dalga geçti, yerlere düşürdü.Bu işi gerçekten emek verip yaapan insanların böyle birine tahammül etmesi zaten zordu.
Ellerin dert görmesin Alihan.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her ne kadar çok harika bir sese sahip olsa da Ali Han ın bence Ajdar dan farkı yok.. Ali Han ı son 5 yıldır ne zaman tv de görsem hep Alkollü görüyorum... Bir ara da kendisini yakacaktı kendi arabasının üzerinde ali han..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Her ne kadar çok harika bir sese sahip olsa da Ali Han ın bence Ajdar dan farkı yok.. Ali Han ı son 5 yıldır ne zaman tv de görsem hep Alkollü görüyorum... Bir ara da kendisini yakacaktı kendi arabasının üzerinde ali han..

alihan'ında yaptığı reklam amaçlı birşeye benziyor zaten. o kadar sinirlenecek bir durum yoktu.

ünlülerin magazin spam'ıda böyle oluyor demek ki! :p

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) güzel benzetme.Ayrıca Hakanizm arkadaşım haklısın.Bencede ajdar kötü o iyi diyemem ama Ajdar tokat yemesi iyi olmuş atana karışmam:)
saygılar..

M

MasterTR

Misafir
sonuna kadar destekliyorum

hepimiz ajdariz hepimiz hiperstariz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ikisi de şebeklik yapmaktan ileriye gidemez.Hatta ikiside sevinmiştir yine televizyonlardayız diye (şakkkk diye bi ses eşliğinde:D)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5