İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akaryakıta Zam !

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Kurşunsuz benzinin fiyatı 4 tl oldu..
işin kötüsü nemi?
bu 4 tlnin %60 ı vergi yani
2.6 tl vergi
1.4 tl benzin...

el-insaf

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Valla biz şu lafı çok duyduk. Bir şeye zam gelir, nedeni petrol fiyatlarına bağlanır veya başka birşeye... Ama ne hikmetse o fiyatlarda düşüş olduğunda, yapılan zam geri alınmaz :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu hükümet daha çooook vergi affı yapar. Sorsan bizmi yaptık öncedende öyleydi diyecekler. Ama işlerine gelince biz geldik şunu bunu değiştirdik diyorlar, anlamadım bir şey :)

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla biz şu lafı çok duyduk. Bir şeye zam gelir, nedeni petrol fiyatlarına bağlanır veya başka birşeye... Ama ne hikmetse o fiyatlarda düşüş olduğunda, yapılan zam geri alınmaz :D

HAYIR! 1.10 kurus star haber kanald haber ve fox gece haberde gördüm 3 üde yalan söylemiyor deilmi ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
angelo yurt dışında yaşıyor o daha iyi bilir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
burda $2.8 galonu.
(2.8 x 1.5) / 3.75 = litresi 1.12 TL ama dediğim gibi bu pahalı hali, 0.65 TL seviyesindeydi 1, 1.5 sene öncesine kadar.
Ama ortalama sedanlar burda 6 silindir, 2.5 L motor hacminden başlıyor. Şehirde ortalama mesafe bi yere gitmek 30 km. Dolayısıyla benzin harcamaları hemen hemen aynıdır. Çok kıskanıp nazar değirmeyin :)

hlm-bayrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
zam zam zam..................
peki vatandaşın da maaşına bu oranlarda ne zaman zam yapmayı düşünüyorlar acaba???

benzine zam demek herşeye zam demektir
hoş; benzine zam yapmadan da bunlar herşey zam yapıyorlar
sonra da çıkıyorlar enflasyon düşük masalı anlatıyorlar
istanbuldan allahın gevreği 1 lita olmuş
izmir'de ekmek 75 kuruş
sonra da bunlar hiiiiiiiiiçççççççç utanmadan maaşlara zam oranını açıklayacakları zamanda bir memur bir işçi maaşınla kaç simit kaç çay alır diye hesap ederler
şimdi soruyorum
bir memur bir işçi sadece çay simit mi alıyor???
bir memurun bir işçinin kira, elektril, su gibi giderleri olmuyor mu
şunu da söylemeden geçemeyeceğim
onlar kendi maaşlarının çay paralarına yetmediğinden yakınırken; bizler günü nasıl geçireceğiz diye çaba harcıyoruz

zam zam zam..................

çok güzel gidiyorlar durmak yok aynen devam
bakalım vatandaş ne zaman açlıktan ölecek!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5