İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbank ekim çeki ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uslanmaz' Alıntı:
benim de para hesabıma geçmiş fakat hesabım BLOKE edilmiş. yani online olarak döviz bozamıyorum şu an. ya da hesapla ilgili başka bir halt yiyemiyorum. kredi kartı borcumu ödeyemiyorum vs. vs. vs.

aynı şeyi yaşayan var mı ?

1 aylık beklemeden sonra bloke koyamazlar. başka bişi vardır. normalde bende gelince para hemen TL ye çevirirdim. 2 ay önce yapamadım döviz bozma işlemini, şubeye gittim, yeni prosedürler çıkmış onları imzaladım ondan sonra tekrar internet şubesinden döviz bozabildim.

ama bu dediklerim sadece döviz işlemleri için, onun dışındakileri normal olarak yapabiliyordum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sport' Alıntı:
1 aylık beklemeden sonra bloke koyamazlar. başka bişi vardır. normalde bende gelince para hemen TL ye çevirirdim. 2 ay önce yapamadım döviz bozma işlemini, şubeye gittim, yeni prosedürler çıkmış onları imzaladım ondan sonra tekrar internet şubesinden döviz bozabildim.

ama bu dediklerim sadece döviz işlemleri için, onun dışındakileri normal olarak yapabiliyordum.

neymiş o imzaladıgın yaw ben ilk defa duydum hiç sorun yaşamıyorum doviz bozmada

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Permission' Alıntı:
neymiş o imzaladıgın yaw ben ilk defa duydum hiç sorun yaşamıyorum doviz bozmada

ben akbank ın internet şubesini yıllardır kullanıyorum. belki yeni üye olanlar zaten şifre alırken imzalıyordur. (yani son bir sene içinde felam üye olanlar)

döviz işlemi yapabilmem için, artık gerekli dediler.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
döviz bozmak için gereken işlemleri 2-3 ay kadar önce çözmüştüm bankaya gidip. bu yeni birşey. gidip bir güzel tokatlıycam.

T

tahtakale

Misafir
Yapı kredi bankası bu konuda çok iyi.çekler 20-25 gün içinde sekmeden hesaba yatırılıyor.Akbankta belki iyidir ama sürekli personeli değişiyor ve her gidişinizde olayı bir daha anlatmanız gerekiyor.Hesaba niye bloke koyduklarınıda anlayabilmiş değilim.bence müşteri hizmetlerini araman en doğrusu olacaktır.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteri hizmetleri durumu şubeniz ile görüşmeniz gerektiğini söylüyor bize anca onlar yardımcı olabilirmiş. Aradım konuştum.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabım sabah otomatik olarak açıldı. banka ile de birebir görüştüm ne olduğunu bilmiyorlarmış GÜYA...

30$ daha kesmişler yani çek başına 35$ a mal oldu. bankaya gidip emdikleri sütü burnundan getiricem bunların.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi çözüm citibank esentepe merkez şubesinden bir hesap açmak ve çeklerini tıkır tıkır bozdurmak. Hesap açmak için 1000$ mevduat bırakmanız gerekli ama.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hesap actik diyelim ceki bozdurmak icin bekleme süresi varmi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi