İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

akbank para dağıtıyo!!!!!

• Konbuyu başlatan godmin
  • Başlangıç tarihi
G

godmin

Misafir
bugün nette gördüm paylaşmak istedim...

akbank yeni bi kampanya başlatmış...kampanya dahilinde bulunan şehirlerdeki siteye kayıt olan kullanıcılara 20-30 mart tarihleri arasında sms yoluyla belirtilen atm lerden kullanıcılarına para dağıtıyo...

www.kirmiziyakos.com

adresine kayıt olduktan sonra 20-30 mart arasında telefonuuza gelicek sms i bekleyin ve belirtilen atm ye ilk koşan siz olun ve 1000 tl lik ödülü kazanın...2. olursanız üzülmeyin ona da para veriyolarmış...500 tl...3. kişiye de 250 veriyolar...

ben kaydımı yaptım..

haydi rastgele diyim :))

E

Erturk

Misafir
iyiymiş. sabah sabah bende kayıt oldum. hadi rastgele :D

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bende kaydımı yaptım bakalım sanki bana çıkacakmış gibi bir his doğdu birden:)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Aşağıdakileri okuyan varmı?

-------------------------------------
“Kırmızı'ya Koş” Katılım Koşulları:

1. “Kırmızı'ya Koş” Yarışması, Akbank T.A.Ş. tarafından, kayıtlar 5 Mart 2010 tarihinde başlamak üzere ve “Kırmızıya Koş” yarışları 20 Mart – 30 Mart 2010 tarihleri arasında olmak üzere, bir günlük dönemler için kesin tarihleri, saatleri ve lokasyonları, her bir yarışma alanına özel olarak Yarışma Takvimi bölümünde belirtilecek olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de bir gün içerisindeki belirli bir saat aralığında uygulanmaktadır.
2. Yarışmaya Kayıt; 5 Mart 2010 tarihinde başlar. “Kırmızı'ya Koş” Yarışlarına katılmak için önceden kayıt olmak zorunludur.
3. “Kırmızı'ya Koş” Yarışları: 20 Mart – 30 Mart 2010 tarihleri arasında Yarışma takviminde belirtilecek tarihlerde her biri ayrı bir yarışma olarak yapılacaktır. (*) Yarışma Takvimi güncelenebilir, takvimde ve lokasyonlarda değişiklikler olabilir, güncel takvim her gün siteden takip edilmelidir.
4. “Kırmızı'ya Koş” Yarışması, http://www.kirmiziyakos.com/ adresli internet sitesine 05 Mart 2010 tarihinde yayına giren yarışma ön kayıt formuna Ad, Soyad, GSM Numarası, E-posta Adresi, Doğum Tarihi, Şehir ve diğer üyelik bilgilerini doğru ve eksiksiz girerek ücretsiz kayıt olup, Yarışma Takvimi bölümünde belirtilecek lokasyonlarda, her bir yarışma günü belirtilecek yarışma alanında ve saatinde başlayacak “Kırmızı'ya Koş” koşusuna katılanlar için geçerlidir.
5. Her bir yarışma tarihi, yaklaşık saat aralığı ve yarışma lokasyonu Yarışma Takvimi bölümünde yayınlanacaktır. Her bir “Kırmızı'ya Koş” Yarışı, site üzerinden yarışmaya kayıt olan tüm katılımcıların kayıttaki GSM numaralarına kısa mesaj gönderilmek sureti ile start verilerek başlatılacak ve bitiş noktası olarak belirtilen Akbank ATM’sinde son bulacaktır. Her bir “Kırmızı'ya Koş” Yarışı, ayrıca yarıştan önce sitede duyurulacaktır.
6. Yarışmanın amacı; yarışma koşullarına uygun şekilde belirtilecek yer ve saatte “Kırmızı'ya Koş” koşusuna katılarak belirtilen kırmızı koşu rotasını takip ederek yarışma bitiş noktası olan Akbank ATM’sine ilk önce ulaşmaktır.
7. Her bir “Kırmızıya Koş” koşusunda, yarışma kurallarına uygun şekilde bitiş noktasına vararak koşuyu en iyi derece ile tamamlayan ilk 10 katılımcı derecelerine göre aşağıdaki ödüller ile ödüllendirilecektir.
* Her bir “Kırmızı'ya Koş” koşusunu yarışma kurallarına uyarak ilk 3 derece ile tamamlayan;
* 1. katılımcı 1.000,00 TL,
* 2. katılımcı 500,00 TL,
* 3. katılımcı 250,00 TL ödül kazanacaktır.
* Ayrıca, her bir “Kırmızıya Koş” koşusunu yarışma kurallarına uyarak ilk 10 derece ile tamamlayan katılımcılar t-shirt kazanacaktır.
8. Yarışma bitiş noktası olan Akbank ATM’sinde bekleyen yarışma yetkilisine, Kırmızı'ya Koş Start anında GSM numarasına gelen yarış başlama kısa mesajını gösteren yarışmada ilk 3’e girerek ödül kazananlara, yetkili tarafından derecelerine göre ödüllerine ait şifre zarfları sunulacaktır. Ödül sunumu, kazanan katılımcı tarafından zarftaki şifre ile yarışma Akbank ATM’sinden yetkililer gözetiminde, kazanılan ödül tutarının çekilmesi sureti ile kazanan ilk 3 kişiye anında teslim edilerek yapılacaktır. Ödülü teslim edilen kazanandan ayrıca, ödülü teslim aldığına dair yetkili tarafından sunulacak ilgili belgeye imza alınacaktır.
9. Üyelik, kayıt, yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Başkaca ve ticari bir koşul yoktur.
10. Yarışmada, birden çok kişinin aynı derece ile ödüle hak kazanması durmunda, yarışmaya kayıt önceliği esas alınacaktır.
11. Ödül kazanabilmek için katılımcının, önce http://www.kirmiziyakos.com/ adresli internet sitesindeki yarışma ön kayıt formu’na Ad, Soyad, GSM Numarası, E-posta Adresi, Doğum Tarihi, Şehir ve diğer üyelik bilgilerini doğru ve eksiksiz girerek ücretsiz kayıt olması ve yarışmayı ilk 10 derece ile tamamlaması gerekmektedir. Yarışmaya site üzerinden kayıt olmayanlar ödül kazanamaz, yarışmayı ilk 10 derece ile bitirse dahi ödül verilemez.
12. Ödüller, yarışmadan önce yarışmaya kayıt yaptırmış ve bitiş noktasındaki yetkiliye kısa mesajını sunarak ödül hakkı kesinleşen kazananlara anında sunulacaktır.
13. Yarışmacıların kazanmaları durumunda, gerçek kayıt bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları ön şarttır. Geçici ve sahte e-posta adresleri ve/veya GSM numarası ile üye olan katılımcıların koşu dereceleri yarışmaya dahil edilmez ve ödül verilmez.
14. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, ödül hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Akbank T.A.Ş., Deniz Ajans, 41? 29! ve yarışmaya hizmet veren diğer firmalar sorumlu tutulamaz.
15. Akbank T.A.Ş., Deniz Ajans ve 41? 29!, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı ve bu nedenelerle duyurunun okunamaması, diğer teknik sebeplerden ötürü cep telefonlarına gönderilen start kısa mesajının ulaşmaması, okunamaması gibi sorunlardan ve oluşabilecek problem ve zararlardan sorumluluk kabul etmez.
16. Akbank T.A.Ş., Deniz Ajans ve 41? 29!, kayıtta ve yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı ya da haksız yollardan derece sağladığı tespit edilen yarışmacının bütün yarışma verileri, koşu derecesi ve kazanılan ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.
17. Yarışma noktasına ulaşımda, yarışma, yarışma koşusu süresince ve sonrasında her türlü mücbir ve kişisel nedenler ile meydana gelebilecek kaza, sakatlık, sağlık ve diğer sorunlar ve yaşanacak aksaklıklardan Akbank T.A.Ş, 41? 29! ve Deniz Ajans sorumlu değildir.
18. Akbank ATM’sine yapılacak koşu esnasında belirli noktalarda yarışmacıların video kaydı alınacaktır. Yarışmacılar, bu videoların Akbank T.A.Ş, 41? 29! ve bu şirketlerin uygun görecekleri diğer firmaların çeşitli reklam, tanıtım ve promosyon faaliyetlerinde ve farklı mecralarda, kamuya iletiminde serbestçe kullanılmasına muvafakat ettiğini, bu hususta Akbank T.A.Ş ve 41? 29!’dan her hangi bir nam altında hiçbir talepte bulunmayacağını kayıt anında beyan, taahhüt ve kabul etmiş sayılırlar.
19. Akbank T.A.Ş. ve 41? 29! yarışmaya üyelik http://www.kirmiziyakos.com/ adresli internet sitesinde yer alan yarışma ön kayıt formuna girilen kişisel bilgilerin, üçüncü kişilere hiçbir suretle verilmeyeceğini, kullandırılmayacağını taahhüt eder.
20. Akbank T.A.Ş. ve 41? 29! bu yarışmaya katılanlara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve kısa mesaj gönderim yapma hakkını saklı tutar.
21. 18 yaşından küçükler, Akbank T.A.Ş., Deniz Ajans ve 41? 29! ve yarışmaya hizmet veren diğer firmaların çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez ve başkasına devredilemez. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.
22. Bu yarışma, yarışmaya dahil lokasyonlarda geçerli olmak üzere Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.
23. Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Akbank müşterisi olmamız şart mı?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
atmyi söküp eve götürürler yada atmnin önünde yatarlar

X

Xman

Misafir
Milleti bundan daha rezil duruma düşüremezlerdi sanırım, bakalım 3 kuruş için insanları daha ne hallere sokacaklar. Ben size söyliyim Atm ye aynı anda 2 kişi gelirse ertesi gün gazetelerde okuruz Atm de cinayet diye..

E

Ephitet

Misafir
ilçelerde sıkıntı olabilir bu, çünkü ilçe seçilmiyor kayıt olurken dikkat edin. X ilçesindesinizdir Y ilinin atm adresini yollarlar ondan sonra koştur babam koştur :))

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Ben hiç okumadan tamamen tecrübeye dayanarak şunu yazayım kimse kimseye hayrına para vermez vardır bi çıkarı sözleşmesini iyi okuyun adama 40 takla attırırlar :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Birkaç maddeyi okudum sıkıldım. Var mı abuk subuk bir madde :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Belki mesaj geldiğinde atm'nin yanından geçiyorum ümidiyle kaydoldum.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
verecekleri toplam para 2bin tl civarı ama yaptıkları reklam binlerce tl değerinde... bence çok farklı ve akılda kalıcı bir organizasyon düzenlemişler. elbette ki çoğu kişi kazanamayacak ama akbank atmsi görünce akıllarına hep bu an gelecek. ayrıca atmye doğru koşan insanlar da size bakacaklar. düşünün atmnin önü nasıl kalabalık olacaktır. burada ne oluyor diye gelenleri de dahil edersek akbank hakkaten reklamını yapmış olacak.

katılmadım çünkü kazanamayacağımı biliyorum... :)

A

a.ışık

Misafir
varya o atm önünde kesin bir olay çıkar :) polis önlem alması gerekebilir gaz maskesi felan :D
millet o atm'ye koşarken birini de ezebilir sonunda, akbank sorumlu olacak mı hepsinden?? :p

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kırmızıya koşalım:) Bu tüm iller için geçerlimidir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi