İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aklıma takılan bi soru

DamlaHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 5 gündur iyinet ailesindeyim . Gözlemlediğime gore bi konu / mesaj eksikliği var ... Sitenin online uyesı fazla ancak paylasım olmuyor . Kesinlikle siteyi kötülemek amacı ile yazmadım . Sadece merak ... :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Aşırı yoğun değil şu anda ama eskiye nazaran çok daha iyi.
Sürekli bir yükselişte forum.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Tek bi eksik var oda paylaşımların çok olmaması. Paylaşım kalabalığından biraz uzak, gerçi böyle çok daha iyi ve zaten açılan Konularda az ve öz.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Paylaşım yapan üyelerimizn konusuna ilgide göstermeliyiz.

Arkadaş haklı pay çıkarmak gibi anlaşılcak ancak demeden edemeyeceğim; adwords kategorisinde eğitim adında konu açtım ve açtığımdan 1 kaç dakika sonra 22 kişi baktı konuya hiç f5 vs de yapmadım. Sonra f5 yaptığmıda halen 8 kişi vardı ama teşekkürlere bakabilirsiniz ne kadar yeterli.:)

Eğer paylaşımlarda teşekkür etmek veya anlaşılmayanı sorulsa eminimki bu forum dahada gelişecek ki birkaç arkadaş daha var onlarla beraber inş. bu forum dahada aktifleşecek zaten yönetim hızlı çalışıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5