İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aknetbilisim'den Şikayetciyim

serkan44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aknetbilisim'den Şikayetciyim

Yaklaşık 1.5 ay önce bi site yapımı için anlaştık.Daha sonra yaptıracağım sitenin bir benzeri değişime gidiyordu.Ben de dedim ki 10 gün kadar bekleyelim o site yenilensin ondan sonra yapmaya başla.Arkadaş iyinet forumunda hemen karalamıştı beni parayı almadan işe başldık bu tarz bişeyler söylemişti.Sonradan gördüm mesajı geri konuştuk.Tekrar anlaştık arkadaşla işe başladı 8 güne kadar bitiririm maximum 10 güne kadar bitiririm dedi. 5 ağustosta başladı işe bugun bitmesi gerekiyordu.Ama 2 gündür ne telefonuma çıkıyor nede msn yi açıyor.Bu forumdan da mesaj yazdım yine cevap vermedi.Ama hergün foruma girip bir iki konuya yazılar yazıp çıkıyor.Sanal ortamdan alışverişe töbeliydim bu ilk değil +++++++++lmam arkadaşa da söyledim parayı verirken daha önce de böyle şeler başıma geldi.Arkadaş paranın yazırını peşin aldı yarısını iş bitiminde verecektim.3 gün önce demo istemitim iftardan sonra vereceğini söyledi ama vermedi.Msn si açıkkende yazmıyordu.ben paypal msnsinden ekledim orda bi kere slm yazdım hemen yazdı arkadaş daha sonra diğer tarafta neden yazmadığını sordum.Yazılarınız gelmiyor falan dedi.Şimdi burda bi şikayet konusu açıyorum burda cevap vermesini bekliyorum ve mantıklı bi açıklam bekliyorum kendisinden.2-3 gün önce böyle bi konu gördüm gaziserver falan diye orda şüphelenmeye başlamıştım şimdi şüphelerim gitti gerçek olduğunu anladım.İnş burdan cevap verirsin.Telefonumu aç yada...

Konu burada: http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/169052-site-yaptirma.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5