İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

akradaslar blog açıcam ama hangısı daha iyi bilmiyorum

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar blog açıcam ama bloglarla aramfazla iyi degıl ögrenme amaçlı açmayı dusunuyorum hangısı daha iyi sizce? bilgilendirirseniz sevinirim :)

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
WordPress En iyisidir bence.

Not: Hosting + Domain Almadıysan Yardımcı olabilirim.

C

Clivrape

Misafir
Sistem Olarak Evet Wordpress İyidir.. Biraz da Portal Gibi Olmasını İstersen Dle İyi ;)

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce açtım wordpress ama bi bilgim yok eklenti fln eklicem:D

Ekleme: arkadaslar ben şöyle anlatayım size benım ekledıgım konular hızlıca index alcak+ilksıralarda cıkarabılecekbi blog arıyorum ??? blogspot denedım ama iyi dgl sımdı wpdeyım

C

Clivrape

Misafir
İndex Alma Konusunda Sistem Değilde "Seo" Önemli .. ;) Ama Pek Bilgim Yok Tabi Bu Konuda..

C

Clivrape

Misafir
Site Güzel Olsa Ne Yazar Hocam :) Yani Konu İçerik Önemli Daha Çok ;)

C

Clivrape

Misafir
ehehe :D Ya Biliyorum Bildiğini Yani de İşte Diğer Arkadaşlara da Açıklama Olsun :p DLE Daha Çok CMS Portal Yazılımı Yani Bunda İçerik (Film, Oyun) Gibi Paylaşımlarıda Ön Plana Koyabilirsin Blog Kişisel Bir Şeydir Portal Daha Gelişmiş Forum'un Diğer Türüdür.. ;)

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce dlede kurdum :D kurmadıgım sey kalmadı :D ama daha çok bilgim olsun die ugrasıyorum yanı daha çok para:D

C

Clivrape

Misafir
:) Anlıyorum, Zaten Artık Bu İşleri Herkes Para İle Yapıyor Yoksa Adam Bu Devirde Beleş İş Yapar mı :) Başarılar Dilerim.. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5