İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktif 30 Bin Toplam (Onaylanacak+aktif) 174.600 Kredisi OlanAddMeFast

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle add me fast nedir bilmeyenler buradan okuyabilirler,okdukların da kısmende olsa bilgi sahibi olacaklardır eminim...

Öncelikle gelebilecek sorulara cevap vereyim?
  • Bu kadar krediyi nasıl kazandın hile yaptın mı?

Kesinlikle hile yapmadım kredilerimin %99.9'u ref üyelerimden gelmiştir arkadaşlar ve arada 5-10 kredi harcıyorum bir şey olmasın hesabıma diye...Hile hurda yapmadığım için hesabımın banlanma riski yoktur...

Ne kadar Kredi var tam olarak aşağıdaki resimdeki kredi sayısı kadar var ama sürekli pasif+aktif ve aktif kredi artmaktadır ve size sattıktan sonrada artacaktır bu konuda garanti verebilirim.Neden artacağını ve artabileceğini PM ile söyleyebilirim ancak (hile değildir kesinlikle en ufak bir hile yapılmamıştır Add me fast hesabımda)....

Şu an ki Kredi miktarım:

dmw4c.png

Add Me Fast Kredi Ücreti Fiyatları:

dmw4v.png

Ücreti:
Gördüğünüz gibi 30 .000 add me fast kredi ücreti 100$ olmaktadır ben ise arkadaşlar 31.000 Aktif onaylanmış referanslardan kazanmış olduğum şu an kullanılabilir kredi miktarını ve henüz onaylanmamış olan zamanla teker teker onaylanmakta olan 140.000 pasif krediye(en az yarısı onaylanır) sahip sadece bana ait olan ve en ufak bir hile yapılmamış olan Add Me Fast hesabımı 100$'a değil 75 $'a satmaktayım....

Ücrette indireme gidildi 60$ oldu ($ olarak ödeme yapmak zorunda değilsiniz TL :tl önceliklidir )ve kredi/puan yine arttı ve her günde kredisi artan bir hesap...

İletişim:
3.jpg

Ödeme Seçenekleri:
Ziraat Öncelikli olmak üzere Ziraat ve Paypal'dır.

Dip NOT:

• Multi konudur eğer bu uygun fiyata talep olmazsa yabancı forumlarda da açılacaktır bu konu...
  • Ücret 75$'dan 60$'a düşürülmüştür;ama aktif kredi 35.000'i ve Topam kredi(aktif+pasif kredi) 200 000'i geçtiğinde hesabın değeri artacağı için ücret 75$'a geri çekilecektir.

EK:

Konu altında belirtildiği üzere ücret şartlar sonucu 75$ 'a tırlamıştır...

Şu anki krdi/puan:http://c1210.hizliresim.com/12/8/drw31.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5