İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktif araç forumu alınacak

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar,

şu sıralar bir araç sitesi projesi üretmekteyim. bir haber blogu oluşturup bir de aktif forumum olsun istiyorum.

aradığım forumun özellikleri;

• forum scripti ücretsiz olacak veya vb ise lisansını en az 2 ay kullanmama izin verilecek.
  • forum canlı olacak ve bolca aktif üyesi olacak. günlük en az 50 post ortalaması olacak.
  • tek bir markaya bağlı olmayacak.
  • site tamamen özgün ve legal içerikten oluşacak. kesinlikle bot kullanılmamış olacak. aylık adsense geliri $10 civarında olacak.

şimdilik aklıma gelenler bunlar arkadaşlar. yeni bir kriter gelirse aklıma sonradan ekleyebilirim. ilanda yapmam gerektiğini düşündüğünüz bir değişiklik varsa söyleyiniz. almaya karar verdiğim veya gözüme kestirdiğim siteyi en az 1 hafta takip ettikten sonra alacağım. günlük hitini ve seosunu uzun uzun takip etmek istiyorum. karar verdikten sonra ilk site ftp+sql taşıması yapılacak, bu işlem bitince ödeme yapılacak, son olarak da domain transfer edilecek. (belki domaini bırakabilirim, düşündüğüm bir domain var.)

bütçe bilgisi vermiyorum şimdilik.

pm ile de teklif ve detay verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5