İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktif foruma ücretli mod alınacak

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ücret konusuu burda açarsanız biraz iyi olur sizin sistem biraz farklı :) :D

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ekleyenlere açıklamayı tercih ediyorum. ücret konusunda sizileri tatmin edecek iyileştirmelere gitmek istiyorum zaten. buradan sabit bir fiyat vermem yanlış olur. önce bakalım anlaşabiliyor muyuz. anlaşabildiğim arkadaşları ücret konusunda memnun etmeye çalışıyorum zaten.

bu arada sen de forumda açtığım paylaşım özel bölümünü kontrol edersen sevinirim. iş ve fiyat konularını orada hepinizle anlaşıp belirleyeceğiz.

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu aktif arkadaşlar, fiyatları yeniden yükselltik, işini bilen için fena bir gelir kaynağı olmayacak.

yanlız bi konu var, 3-5 konu açayım, birkaç üye banlayayım sonra yan gelip yatayım diye düşünenler (20 yaş altı) ekliyor hep.

bu işi layığıyla yapan arkadaşları maddi açıdan memnun edeceğimden şüpheniz olmasın. zaten ağır bir iş değil günde 1 saat yeterli aslında yine yan gelip yatarsınız ama işini bilen için bu dediğim.

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günde post atılması gereken sayı kaçtır. Herhalde sadece üyelerle ilgilene moderatore ücret vermeyi düşünmüyorsunuz. Saçma olur.

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır saçma falan olmaz. post kasma falan yoktur işin içinde. detayları sadece msn üzerinden veriyorum. msn adresinizi pm ile gönderebilirsiniz. ciddi düşünenler lütfen.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
İş ile ilgili bir kaç detayı burdan konuya eklerseniz. İşi yapabilecek ve yapamayacak kişileri otomatikmen elemiş olursunuz. Hem çok kişiyle ilgilenmeden sadece işi yapabileceklerle görüşürsünüz. Bu şekilde olunca işin tam ne olduğunu bilmeyenlerde ve yapamayacaklarlada işi görüşmüş olursunuz. Buda vakit kaybına yol açar. Önerim konuya, iş ile ilgili bir kaç detay eklemenizdir.

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yorumunuz için teşekkürler. detayları sadece birebir aktarmayı tercih ediyorum şimdilk. isteyenler msn adresini pm atabilir.

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar malesef ekleyenlerin çoğu yan gelip yatma işi olarak bakıyor bu moderatörlüğe. günde 1-2 konu açıp para kazanabileceğini zannedenler var gerçekten. bakın bu iş ciddi bir iş ve bu ekip çok iyi yerlere gelecek. lütfen bu tür gereksiz fikirlere sahip olanlar eklemesinler. işini iyi bilen moderator iyi kazanır.. sırf bu insanlar yüzünden verdiğim fiyatları iki katına çıkartıyorum. daha önceden işe alınan arkadaşlara duyurulur. detayları nereden okuyabileceklerini de onlar biliyor.

aramıza katılmak isteyenler bana ulaşmaya devam edebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5