İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alabildiğince.com Ortak Aranıyor!

oyunmasternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyinet sakinleri alabildigince.com için gelişmiş php Türkçe İlan Alışveriş Scripti Aranmaktadır

Ortaklık Teklifi

Televizyon Kanallarına Ve İnternette Adsense Adtech Gibi Yerlere Vereceğimiz Reklamlarda Ana Sponsorumuz Olun Hem Sesli Hem Yazılı Sponsorumuz Olduğununuzu herkes duysun !

ama peki bu nasıl olucak

Aranan Öncelikler Referanslar Ve Firmalaşmış Olması

Script Sizden Yukarda Yazanlar Bizden !

İletişim Satis@alabildiğince.com

Detaylı Bilgi İçin 05333701123 Arayabilirsiniz

AlabildiGince.com!

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam kusura bakmada bu siten ilk okul çocuğunun elinden çıkmışcasına yarım yamalak dururken kim güvenipde sana sponsor olacak? yani siten senin kartvizitinse adam akılı bişi olması gerekir.bu bir yapıcı eleştiridir yanlış anlama lütfen...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Forum kriterlerine uymuyor kilitlenir konu yakında

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba iyinet sakinleri alabildigince.com için gelişmiş php Türkçe İlan Alışveriş Scripti Aranmaktadır

Ortaklık Teklifi

Televizyon Kanallarına Ve İnternette Adsense Adtech Gibi Yerlere Vereceğimiz Reklamlarda Ana Sponsorumuz Olun Hem Sesli Hem Yazılı Sponsorumuz Olduğununuzu herkes duysun !

ama peki bu nasıl olucak

Aranan Öncelikler Referanslar Ve Firmalaşmış Olması

Script Sizden Yukarda Yazanlar Bizden !

İletişim Satis@alabildiğince.com

Detaylı Bilgi İçin 05333701123 Arayabilirsiniz

AlabildiGince.com!

Merhaba,

Ortaklık diyorsunuz sonra bize sponsor olun diyorsunuz.İkiside farklı kavramlar.

Ortak yada sponsor olacak kişinin avantajı nedir?

Adtech'e reklam vereceksiniz parasını sponsordan istiyorsunuz adam zaten reklama para verecekse direk kendi firmasının reklamını verir :)

Ana sponsorumuz olun demişsiniz, bunu ancak büyük firmalar söyleyebilir...

Size sponsor olmanın hiç bir getirisi olmaz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Müdür, sanki microsoft.com dan falan bahsetmişsin:D Sen daha 3-5 kuruş verip kendine script yazdırmamışsın hiçbi halt yapmamışsın millet neyine bakıpta sana milyarlar adayacak:hasta:

Adam reklamını yapacaksa kendi kullanır parayı zaten. Ha şöyle olur iyi bi proje yaparsın dersin benim imkanım yok bunu yaymaya millette yardım eder ama böyle dalga geçer gibi olmuş.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Konudaya bakan 5 kişi siteye girdi ya yeter o ona :D Bak iyinet sponsorun oldu yine iyisin:D

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hehe yav arkadaşlar ben fazla yüklenmeyeyim dedimdi ama maşallahınız var vallahi :D :D peki bu arkadaş kendine sponsor bulup televizyona reklam verecekya ...işte ozaman Zeki Mürende bizi Görecekmiii ?? hahahaha :D :D :D

Seox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ğ ile ve g ile denedim ama site açılmadı:)

P

pozitif06

Misafir
anlaşılması güç bir konu olmuş :D ne gereği vardı bu kadar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5