İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alantron backorder'i kullanan ?

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euehuehe :D süper ya :) iyinete söyliyelim de geyik bölümüne taşısın konuyu burayı kirletmiyelim bari :D

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alantronun tek eksiği sağlam bir api sistemi olmaması, bu yüzdende sitelete uyarlanması imkansız duruma geliyor, diğer uluslararası domain yazmanları gibi sistemleri olsa çok daha ii yerlere gelecektir.

Kullanabildiğim sadece paneli var ondada müşteri kaydını sen yapıyorsun şifreyi müşteriye veriyorsun işlemlerini yapıyor. Bu şekilde oluncada domain satmak zor oluyor.

Directi vs. gibi bayilik sistemleri olsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum, bu durumdada yabancıları bırakır kendi ülkemin şirketinin bayiliğini yapardım.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok firmayı araştırdım. Alantron gerçekten hızlı çalışan bir firma msnden sohbet edermişsiniz gibi mailleşebiliyorsunuz. Bayilik konusunda kendileriyle geçtiğimiz sene görüştüm bize API desteklerinin bulunmadığını ve o an içinde böyle bi sistem geliştirmeyi düşünmediklerini söylediler. Kendileri bilir, bizde başka biyerle çalışırız ;) iyi çalışmalar..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Api derken directi gibi hazır betik mi?
Yoksa bildiğimiz sitene entegre edebileceğin api desteğimi?

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deviL sonuç nedir ?

en son backorder yaptım dedin alabildinmi domaini ?

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk backorderi albeni.net domainine yapmıştım başarısız oldu.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullandım ve alamadım sanırım enom domainin süresini kendisi uzattı :9

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backorder yapıldıgını domain sahibi yada domain registrarı anlayabilirmi?

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) şuan backorder yaptığım bir domain var domain başka biri tarafından alındı ama hala alantron da izleme olarak gösteriyor sanırım biraz yavaş en iyi snapnames sanırım gerçi ilk backorder yapışım ama hüsranla sonuçlandı :) parayı geri vermeleri güzel bir olay

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı domaine bi kaç kişide back order yapıyorsa nasıl oluyor??

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer birden fazla firma katılıyorsa backorder için, en fazla veren alıyor. Sadece alantronda ise bilmiyorum

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sabırsızlığım yüzünden alınamadı olarak söyledim bir önceki postta bugun kayıt etmişler domaini çok teşekkür ediyorum.Ben başkasının aldığını sanıyordum ama ben almışım :)) neyse

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu açilani 6 ay olmuş arkadaşlar
bu süre zarfinda backorder yapan arkadaşlarin fikirlerini düşüncelerini merak ediyorum. 2 domain backorder yaptim. sonucunu ve domaini belirtirim.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir domaini alamadım :) hala bekliyorum domainde ne zaman düşer bilmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5