İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alastyr - 25 GB Alan, 1000GB BW - 11,99 euro

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

File Hosting hizmetimizin ardından, geçtiğimiz hafta sizlere Limitsiz Web Hosting paketlerimizi duyurmuştuk. Öncelikle, göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Limitsiz Web Hosting paketlerimizin yoğun ilgi görmesi nedeniyle, gelen öneriler ve istekler doğrultusunda Reseller Hosting hizmeti de sağlamaya karar verdik.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını görebileceğini düşündüğümüz, RESELL-A ve RESELL-B olmak üzere iki paket oluşturduk, paketin temel özellikleri ise aşağıdaki gibi:
RESELL-A
Web Alanı : 25 GB
Trafik : 1000 GB
İzin Verilen Domain : LİMİTSİZ
Addon / Parked / Sub Domain : LİMİTSİZ
POP3 E-Mail : LİMİTSİZ
MySQL : LİMİTSİZ
FTP Hesabı : LİMİTSİZ
Özel Nameserver : Var
Kontrol Paneli : cPanel
Fantastico (*) : Var
(*) Fantastico ile 50’den fazla scripti tek tıklama ile kurabilirsiniz.

Aylık : 11,99 € (~25 TL)

RESELL-B
Web Alanı : 50 GB
Trafik : 2000 GB
İzin Verilen Domain : LİMİTSİZ
Addon / Parked / Sub Domain : LİMİTSİZ
POP3 E-Mail : LİMİTSİZ
MySQL : LİMİTSİZ
FTP Hesabı : LİMİTSİZ
Özel Nameserver : Var
Kontrol Paneli : cPanel
Fantastico (*) : Var
(*) Fantastico ile 50’den fazla scripti tek tıklama ile kurabilirsiniz.

Aylık : 22,99 € (~48TL)
Paketlerin diğer özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek için Reseller Hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fikirleriniz bizim için değerlidir!
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Alastyr adına,
Saygılarımla,
Mehmet TAHTA

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Fiyatlar RESELL-A paketi için 15TL, RESELL-B paketi için 25TL olarak düzenlenmiştir. Bu düzenlemeyi yapalı uzun zaman oldu aslında, konuyu güncellememek tamamen benim ihmalkarlığım.

İlgili kişilere duyurulur.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hayırlı satışlar Mehmet bey, acaba sizden cpu hakkını öğrenebilir miyim ?

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

CPU limiti %15'dir.

Limit aşımlarında hesap dondurma taraftarı değiliz. Limit aşımı olduğunda eğer diğer müşterilerin etkilenmeyeceği oranda, kısa vadeli bir aşımsa tolere ediyoruz.

İlginiz için teşekkürler

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhaba,

CPU limiti %15'dir.

Limit aşımlarında hesap dondurma taraftarı değiliz. Limit aşımı olduğunda eğer diğer müşterilerin etkilenmeyeceği oranda, kısa vadeli bir aşımsa tolere ediyoruz.

İlginiz için teşekkürler

r10da konunuzu görmüştüm ve resel alırsam büyük ihtimalle sizden alırım diye düşünüyordum sonra cpu hakkında bilgi göremeyince biraz beklemeye almıştım. :)

Şuanda da biraz zamansız oldu fakat birkaç hafta içerisinde sanırım bir reseller alabilirim.

Hayırlı satışlar.

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar Mehmet :)

Teşekkürler :)

r10da konunuzu görmüştüm ve resel alırsam büyük ihtimalle sizden alırım diye düşünüyordum sonra cpu hakkında bilgi göremeyince biraz beklemeye almıştım. :)

Şuanda da biraz zamansız oldu fakat birkaç hafta içerisinde sanırım bir reseller alabilirim.

Hayırlı satışlar.

Görüşmek üzere diyelim öyleyse.

İyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5