İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alaylı ya da mektepli, bay veya bayan web developer

taahhuthaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alaylı ya da mektepli, bay veya bayan, 20 ya da 70 yaşında, ancak, mutlaka müteşebbis (girişimci) WEB DEVELOPER arıyoruz

web tabanlı, yıllara sari (yaygın) bir projede uzun süreli çalışacak,
PROGRAMCI kökenli, müteşebbis WEB TASARIMCISI arıyoruz

temelde asp.net ile tasarlamayı planladığımız “dinamik” web sitesi için önceleri, büroda, (19:00_22:00) arası, (İstanbul’da Pendik’teyiz, Ankara’da Cevizlidere’de.) devamında tam zamanlı mesai verebilecek, şirketleşmeye geçildiğinde, maaş + belli bir oranda ortaklık, dolayısıyla kardan pay alacak, yol arkadaşı, programcı arıyoruz.

bir dönem, “c#, c++, visual basic, java, delphi, perl, ve benzerleri “nden herhangi birisi ile bir program yazmış, ve bir dönem “access” ile ya da başka bir veri tabanı programı ile veri tabanı geliştirmiş.
“ (.net, j2ee, vb.) framework”
tabiatiyla (doğal olarak) “html”, ve “xml” ye hakim
takiben “xhtml” ile çalışabilen dolayısıyla “css”ye hakim
javascript’e aşina “asp.net” (tercihen asp.net.ajax) ile çalışmış
tabiatiyla (doğal olarak) sql temelini bilen (sql server, mysql, oracle, vistadb, sqlite, vb. biri ya da birkaçı ile çalışmış)
web tasarımı yapmış, tercihen web tasarımında ustalaşmış…

MÜTEŞEBBİS WEB DEVELOPER arıyoruz

İlgilenen arkadaşların 0533 255 96 66 nolu telefonu aramaları rica olunur...

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ey gurban olduğum :S bunları bilen adam gerçekten kendine yeni bir yer açar diye düşünüyorum aslında var bu şekilde kişiler onlarda alacağını fazlasını alır diye düşünüyorum :) bu durumda kazanan siz değil iş üzerinde çalışan olur.!

Hayırlı Günler ama ne bileyim bunların hepsini bilmesemde sizle çalışmayı isterdim herhalde kaliteli yerde ögrenmek kaliteli olmayı ögretir.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5