İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alazula (hediyeler gönderiliyor) !

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet arkadaşlar alazula'nın scam bir site olmadığı kanıtlandı ve hediyeler gönderilmeye başlandı.

Aşağıda alan bir arkadaş fotoğrafını çekip göndermiş. Hediyeler yavaş yavaş üyelere ulaşmaya başlamış durumda.

0nur.jpg

Ben genelde bu tür sistemleri hiç kullanmam ve pek güvenmemde ama bu sefer bir deneyeyim dedim.

Video ve anket doldurarak, oyun oynayarak yada arkadaşlarınızı davet ederek puan topluyorsunuz ve o puanlarla hediye alabiliyorunuz. Kargo dahil herşeyi karşılayıp evinize teslim ediyorlar.

Denemek isteyen arkadaşlara davetiye yollayabilirim pm atmanız yeterli. (çevrimiçi değilsem bile olduğumda yollarım davetiyeyi)

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ektede benim alazuladan kazandığım 3gs var.

attachment.php

NOT: Eğer sadece bir resme inanacaksak. Yukardaki resimde netten bulunup.Üzerine alazula yazılıp verilmiştir.

Ben kazandım alazuladan :cool:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Naıl puan kazanılıyor , ne yapınca kaç puan alınıyor.Kaç puana ne hediyeler var ?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Soruyu bana soranlara orada not ekledim ona bakın.

Aslında anlatmak istediğim her bir resim koyana inanmamak lazım o resmi ben 1 dk da hazırladım.

Bu gibi şeylere inanılıyorsa buda benim kazandığım 3gs 1 dk da kazandım(yaptım)

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Soruyu bana soranlara orada not ekledim ona bakın.

Aslında anlatmak istediğim her bir resim koyana inanmamak lazım o resmi ben 1 dk da hazırladım.

Bu gibi şeylere inanılıyorsa buda benim kazandığım 3gs 1 dk da kazandım(yaptım)

Dediğinde gayet haklısın bir resim alıp üstüne yazı herkes yazar ama benim gönderdiğim resmi iyi incelersen resimde kargonun ambalajını, içinden çıkan alazula notunu ve adamın peçeteye yazdığı notu görebilirsin. Genede inanıp inanmamak size kalmış birşey tabii.

lmt1oo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gece siteye bile girilmiyor. umarım ilk devinimden sonra batmamışlardır.:gül:

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
siteyi yeni sunucuya taşıdıkları için kapalı kalmış sistem. Bu yüzden bir kıyak geçip çt kazandırmak için tetris oyunu koymuşlar siteye 20'sine kadar açık duracak dereceye girenlere de çt ödülü var.

aa95784c.jpg

davetiye isteyen olursa gönderebilirim halen..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5